יום רביעי , 1 אפריל 2020
צילום : ניר וקנין.

מכבי שדרות: זעזוע ראשון כבר בטרום העונה

הקשר ניר נחום שאמור היה להיות הכוכב הגדול של הקבוצה שוחרר יחד עם המגן עומר שוורץ והקשר דקל כחלון. במקומם מצטרפים שלושה שחקנים חדשים. בשלישי ניצחה הקבוצה במשחק אימון את מכבי קרית גת מליגה א'.

מכבי ציון שדרות החלה את ההכנות לפתיחת העונה עם ציפיות גדולות אבל משהו בקבוצה חורק כבר בהתחלה. אחרי ההפסד במשחק האימון הראשון לנוער של הפועל אשקלון מליגת העל לנוער, בסוף השבוע שעבר הובסה שדרות 3:0 על-ידי שכנתה מכבי נתיבות תוך תצוגת כדורגל חלשה, ניכר היה לראות חוסר חיבור בין השחקנים והתלהבות, מאמן הקבוצה דורון ממן שבנה הקיץ קבוצה חזקה הבין שכבר כעת דרוש זעזוע בסגל שעדיין הוא איכותי מאוד רק צריך למצוא את האיזון. למחרת, ביום שישי הוא הודיע להנהלת הקבוצה על רצונו להיפרד משני שחקנים בעלות יקרה, השחקנים עומר שוורץ שמתפקד בעמדת המגן השמאלי והציג יכולת חלשה במשחקי האימון והקשר דקל כחלון שאמור להוביל את מרכז השדה.  ביום ראשון הושלם הזעזוע כאשר הקבוצה נעתרה לבקשתו של ניר נחום להשתחרר, הקשר ששיחק בעבר בליגת העל ובלאומית אמור היה להוביל את הקבוצה אך יכולתו כנראה לא הצדיקה את שכרו הגבוה. בסופו של דבר הפרידה נעשתה בהדדיות, נחום איחל לחבריו הצלחה. אגב, לאחר עזיבתו הצטרף נחום לקבוצת עיר מגוריו מכבי נתיבות.

בתוך כך, מאמן הקבוצה דורון ממן הבהיר כי גם הסגל שעומד לרשותו מספיק איכותי אך כבר באמצע השבוע הצטרפו שחקנים איכותיים שהיו חסרים במספר עמדות,  לקבוצה הצטרף הקשר האחורי בעל רגל שמאל נאדר אלעתיקה ששיחק אשתקד בעירוני מודיעין, ביום שלישי הצטרף גם המגן השמאלי שמעון לוגסי שהרשים מאוד. לוגסי שיחק אשתקד בבית"ר כפר סבא מליגה א' דרום. השם הנוסף החם הוא הקשר ההתקפי המוכשר עאטף אבו בילאל שמוכר לשדרותים מטורניר הקט-רגל. בעבר הוא שיחק בליגה א' במדי נתיבות, מ.ס ב"ש שהתמודדה על העלייה ובצעירי רהט.

בתוך כך, ביום שלישי יצאה הקבוצה למשחק אימון נגד מכבי קרית גת מליגה א' ונראתה שונה לחלוטין מהמשחק בנתיבות. שדרות שלטה, סגרה מצוין בחלק האחורי והגיעה ללא מעט הזדמנויות, אחת מהן כשערן זגר פרץ לרחבה והוכשל, דודו פלס דאג לדייק פנימה, בסיום ניצחון 1:0 שמשפר את המורל של הקבוצה. "צריך לזכור שאנחנו רק שבועיים וחצי מפתיחת ההכנות אז סביר להניח שיהיו תקלות וטעויות, לשם כך נועדו משחקי ההכנה לעשות טעויות ולתקן" אומרים בקבוצה, "לקבוצה יש סגל איכותי גם לאחר שחרורם של שלושה שחקנים שהיו אמורים להיות שחקנים מובילים, במקומם יצטרפו שחקנים לא פחות מוכשרים ואיכותיים, אין ספק שעד פתיחת הליגה קרי אמצע ספטמבר הכושר הגופני יהיה טוב יותר והקבוצה תלך ותשתפר. בכדורגל צריך סבלנות ולכולם כאן יש אמונה גדולה שהכל  יתחבר עם הזמן והקבוצה תיראה קבוצה חזקה שתוכל לתת פייט על כרטיס העלייה".

כתבנו מוסיף, ביום שני הקרוב תשלים הקבוצה את משחקי ההכנה כשתתארח באשדוד אצל בית"ר המקומית, בשישי הבא הקבוצה תצא למשחק הרשמי הראשון שלה  במסגרת גביע המדינה בחוץ נגד אחת הטוענות לכתר הפועל אדומים אשדוד, בשדרות מקווים כי הקבוצה תגיע מוכנה למשחק שפחות משמעותי עבורה כי היא מעוניינת להתמקד בעיקר בליגה.

לכתבה הבאה:

שדרות: משחק כדורגל ללא קהל, הופסקו פעילויות תנועות הנוער

בעיריית שדרות קיימה הבוקר הערכת מצב בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. בין הצעדים: הפסקת פעילות תנועות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.