יום רביעי , 3 יוני 2020
Charming female blowing on candles on birthday cake after making her wish at party

לא מצליחים לכתוב ברכה בעצמכם? כדאי שתכירו את האתר הזה.

לא מעט אנשים היו שמחים להתברך בכישרון כתיבה, שיאפשר להם לכתוב ברכה או נאום חוצב להבות בזמן קצר מאוד. אולם רוב רובם של האנשים, פשוט לא מסוגלים לייצר מילים מרגשות מספיק, והתוצאה הסופית בדרך כלל אינה משביעת רצון. מה עושים? המשיכו לקרוא.

אין כל ספק, שאחד מן האתגרים המשמעותיים שניצבים בפנינו כאשר יום חשוב מתקרב, הוא כתיבה של ברכה שתהיה גם שנונה ומצחיקה, וגם מרגשת ונוגעת ללב. לא כל אחד מסוגל לקחת פיסת נייר ועט, ולשרבט ברכה בתוך דקות ספורות. חלק גדול מן האנשים זקוקים לזמן רב כדי להשלים את המשימה הפשוטה הזאת (כביכול) וגם אז מגיעים, בדרך כלל, לתוצאה לא מרשימה במיוחד. מהיום, לא צריך להמשיך ולהתאמץ. אתר חדש ברשת האינטרנט יאפשר לכם למצוא ברכה לכל אירוע חיים, ולוודא שתצליחו לרגש את הקרובים לכם, באמצעות המילים המדוייקות והנכונות ביותר. אז במה מדובר?

בשנת 2018 הקים הסופר והסאטיריקן נדב כהן את אתר הברכות השלם. "רציתי לייצר אתר שינגיש לאוכלוסיה ברכות שנונות, איכותיות ומקוריות לכל אירוע חיים, ללא עלות ועם יחס אישי ומהיר", מספר נדב. ואכן, הגולשים הרבים שפנו לאתר בבקשה לברכה מותאמת אישית לא התאכזבו. "עד היום", מציין נדב, "שימחתי מאות רבות של אנשים באמצעות ברכה שנכתבה במיוחד עבורם. רציתי לנצל את הכישרון שלי, כדי להעלות חיוך על פניהם של אנשים בבוקר. אני מקוה שלפחות לגבי חלק מן האנשים, הצלחתי".

אתר הברכות השלם הוא אתר המכיל מגוון רחב וגדול מאוד של ברכות לכל אירוע חיים. באתר תמצאו ברכות לתינוק שנולד, ברכות לגיל מצוות, ברכות ליום הולדת וברכות לחתונה. כמו כן, האתר כולל גם ברכות לפרישה מן העבודה ויציאה לגמלאות. מאחר שהאתר מכיל כמות גדולה מאוד של ברכות, סביר יהיה להניח שכל גולש יוכל למצוא את הברכה המתאימה ביותר עבורו.

עם זאת, במקרה שלא הצלחתם לייצר באמצעות הברכות הקיימות באתר את המילים המדוייקות לאירוע החיים שלכם, הרי שבאמצעות פניה במייל, או השארת הודעה, פניה בערוץ הפייסבוק או בטלפון, תוכלו לפנות ולבקש, ללא כל עלות, ברכה אישית ומקורית, שמותאמת במיוחד עבורכם.

גולשים רבים ודאי יעידו כי מדובר בשדרוג אמיתי של שירות כתיבת הברכות לאירועי חיים, שניתן עד היום או באיכות נמוכה יחסית, או בתמורה לסכום כסף משמעותי. אז, רגע לפני שאתם מתייאשים מכתיבת הברכה לאירוע שלכם, פנו לאתר הברכות השלם ותהנו משירות אדיב ומהיר.

לכתבה הבאה:

"בחודשים הקרובים נדע אם נשרוד והמסעדה תמשיך להתקיים"

מסעדת 'גרג' המצליחה במרכז מול 7 בשדרות פותחת שעריה ללקוחות והתקווה של הבעלים השותפים שמעון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.