יום שישי , 29 מאי 2020
פעילות מד"א בשדרות. צילום: דוברות מד"א

מד"א שדרות למען התלמידים

במסגרת שיתוף פעולה מיוחד בין תחנת מד"א שדרות לבית ספר תורני מדעי הגיעו מתנדבים ופרמדיקים להסביר לתלמידים על פעילותם

ביום שישי האחרון הגיעו צוותי ומתנדבי מגן דוד אדום ליום חשיפה והוקרה בבית הספר מדעים תורני בשדרות. הצוותים הגיעו על מנת להעשיר את הידע של התלמידים ולחשוף אותם לפעילות הייחודית של מגן דוד אדום הכולל הסבר אודות רכבי ההצלה (האמבולנסים) של מגן דוד אדום והמתקנים הבנויים, כיצד מפנים מטופלים ופצועים, האלונקה ועוד. כמו כן זכו הילדים להכיר מקרוב את הציוד של החובשים והפרמדיקים ונהנו מהיכרות מעמיקה עם הצוותים שעושים יומם וליל למען המטופלים.

יש לציין כי למרות שהפעילות התקיימה רק בבית הספר תורני מדעי יש במגן דוד אדום נכונות רבה לקיים פעילות דומה בבתי ספר נוספים. "במידה ויתאפשר לנו נוכל לקיים פעילות דומה ברוב בתי הספר כי זאת המטרה שלנו – לבוא ולתת את המידע לאוכלוסיה הילדים ובני הנוער בבתי הספר" סיפר לכתבנו דניאל שניאור ממגן דוד אדום. כמו כן ציין שניאור כי בימים אלו נפתחים קורסים של חובשים מגיל 15 ובני הנוער מוזמנים להצטרף.

בסוף הפעילות זכו מתנדבי מגן דוד אדום בטקס מרגש לקבל תעודות הוקרה מטעם הנהלת בית הספר בראשות דינה חורי. כמו כן, בארגון מד"א ביקשו להזכיר לציבור כי בכל מקרה חירום רפואי יש לחייג מיד אל מוקד 101 של מגן דוד אדום.

   

 

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.