יום שלישי , 2 יוני 2020

חופש מהנה לנוער של שדרות

מאות בני נוער משדרות נהנו ממסיבה מושקעת שאירגנו העירייה והמתנ"ס ברחבת המשחקייה. "היינו כל השכבה ביחד והיה ממש כיף, תביאו עוד זמרים כיפים כאלה", אמרו בני הנוער.

יחידת הנוער של עיריית שדרות והמתנ"ס אירגנו מסיבה מושקעת ומלאה בתוכן עבור בני הנוער של שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, הקשיב לבני הנוער בפעילויות השונות ושמע מהם על הרצון לאירועים ומסיבות בערבים עבורם. במסיבה שהתקיימה ביום חמישי שעבר ברחבת המשחקייה הופיע הזמר הצעיר והעולה מושיקו מור וזאת לאחר שנציגי המקיף הכללי במועצת הנוער העלו את שמו כמי שהם היו רוצים להביא לעיר לאירוע מרכזי של הנוער.

למוסיקה הטובה במסיבה דאגו די.ג'יי אלקנה (רזידנט הפורום בבאר שבע) ודי.ג'יי אליאור לילאי וכן נועם אלמקייס מה"שדרוק".

דוידי הגיע לברך את בני הנוער: "יחידת הנוער והמתנ"ס דאגו להמון פעילויות עבורכם במהלך הקיץ ואני אשמח שתגיעו אליהן ותיהנו, כי ההשקעה הזאת היא בשבילכם, כדי שיהיה לכם טוב". דוידי גם שיבח את העוסקים במלאכה והזמין את בני הנוער להיות מעורבים בפעילויות שיש במהלך כל השנה וכן בתנועות הנוער השונות.

״אני נהנתי מאוד, היה כיף ושווה והיה צריך את זה", אמרה אפרת ניאזוב, תלמידת כיתה ז', "אשמח אם תעשו עוד דברים כאלה ותביאו זמרים כיפים ומקפיצים״.

בת אל חנוכייב מכיתה ט' אמרה: ״במסיבה של הנוער שלנו היה לנו נורא כיף הינו כל השכבה ביחד, זה איחד אותנו יותר וגרם לנו ליהנות מהקיץ ולא לשבת בבית כל היום. כמובן שיש עוד מלא פעילות אבל במסיבה הזאת הכי נהנינו מקווים לעוד מסיבות כאלה וכיף תודה רבה לנוער של שדרות".

אגם דהן, תלמידת כיתה ח': "היה לי ממש כיף בהופעה של מושיקו מור, מגניב שהביאו זמר שכולם שומעים אותו וכל החברות שלי באו, אין על השירים שלו״.

בהמשך הקיץ ייהנו בני הנוער ממתחמי פנאי בשכונות השונות, מסדנת אמן של המפיק הדגול ג'ורדי (סטטיק ובן אל), מערב שיח לציון תשעה באב, תיאטרון פלייבק, סדנת אמן של אשלי וקסמן בקשי והקרנת סרטים.

על היחידה מנצחת גל שמאי-לוי יחד עם רכזת הנוער מעיין לובנשטיין.

לכתבה הבאה:

צפו: עומס גדול בתור לבדיקת קורונה לתלמידי גוטוירט

שלוש קופות חולים העמידו תחנות בדיקה בסמוך לתיכון שבו קיים חשש להידבקות המונית. ראש העיר: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.