שבת , 30 מאי 2020

זגר ונאדר העלו את שדרות לשלב הבא בגביע

מכבי "ציון" שדרות יכולה להיות מרוצה, הקבוצה ניצחה 2-1 את קבוצת אדומים אשדוד במסגרת סיבוב א' של גביע המדינה משערים של זגר (42') ונאדר (84).

עונת הכדורגל של הקבוצה המקומית נפתחה ברגל ימין , אחרי לא מעט טלטלות וזעזועים בשבועות האחרונים בכל מה שקשור לסגל הקבוצה מכבי שדרות יכולה לנשום מעט לרווחה. לפני שעה קלה הסתיימה ההתמודדות של הקבוצה המקומית מול אדומים אשדוד במסגרת סיבוב א' של גביע המדינה.
שדרות פתחה את המשחק טוב ושלטה לאורך כל דקות המחצית הראשונה. כבר בדקה הרביעית הוכשל בתוך הרחבה שחקן הקבוצה אך שופט המשחק קבע כי לא הייתה עבירה. שדרות המשיכה ללחוץ אך השכילה לעלות ליתרון רק בסמוך לסיום המחצית הראשונה. ערן זגר בעט כדור חופשי אלכסוני מהשער הישר לתוך הרשת, לשוער הקבוצה המארחת אדומים אשדוד נותר רק להוציא את הכדור מהרשת. המחצית השנייה נפתחה דווקא עם שליטה של האדומים, בדקה ה 65' דור אלקבץ מסר כדור שלומיאלי אחורה לשוער אלעד בן דוד שלא קלט את המהלך, הכדור התגלגל לתוך הרשת. הרפיון בהגנה המשיך ושוב ניצול מצב מצויין של התקפת אשדוד בדקה ה 75 אך למזלם של השדרותים הכדור עבר סנטימטרים מקורת השער. בדקה ה-84 השכילה שדרות לעלות ליתרון שוב כששחקן הרכש החדש נאדר הפציץ מ-25 מטרים את השער הכדור ניתז לתוך הרשת ללא סיכוי לשוער. 2-1 לשדרות. דקה אחרי הורחק קפטן הקבוצה דור אלקבץ לאחר שלטענת השופט סימן תנועה מגונה לעבר אוהדי קבוצת אדומים אשדוד אשר הקניטו אותו.
בסיום המשחק שדרות יכולה להיות מרוצה מהיכולת ומהניצחון שמוביל אותם לשלב הבא בגביע ויהווה גם הכנה נוספת לקראת פתיחת העונה הסדירה של הליגה.

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.