שבת , 30 מאי 2020

"המטרה שלנו- לשים למצב הזה סוף"

 

שובו של הסרט, הפעם בצבע אדום: יוזמי מחאת "כולנו צבע אדום" לא מתייאשים והמשיכו גם היום בפעילות שטח נמרצת עם חלוקה של כ1000 סרטים אדומים לנהגים. 

מובילי המחאה מסרו ל'שדרונט': "היום; יום שישי, יצאנו למבצע חלוקה בו חילקנו אלפי סרטים אדומים למכוניות, כמו הסרטים הכתומים של ההתנתקות שהציפו בזמנו את הארץ, במטרה להביע סולידריות עם המצב. יש לנו שורת מחאות שכבר תכננו ונוציא אותן אל הפועל אם חלילה ימשיכו לשגר לעברנו רקטות. מעכשיו המשוואה משתנה: על כל קסאם תהיה מחאה אדירה".

כאמור, מדובר במחאה א-פוליטית, בדרישה לשנות את המציאות הקשה ביישובי עוטף עזה שנמשכת כבר למעלה מ18 שנה.המטרה של המארגנים היא לעורר את דעת הקהל להפסיק לקבל את ירי הטילים כמובן מאליו ולדרוש מהממשלה לשים למצב הזה סוף.

במסגרת המחאה הושק גם דף פייסבוק בשם "כולנו צבע אדום" והבוקר נכתב בפוסט שפורסם בו: "עד כה הבלגנו, הכלנו, היינו גיבורים, לא עוד: נתתם בראש עם חיסול בכיר הגיאהד, עכשיו תעמדו על כך שישרור כאן מצב חדש. מאזן אימה. שהם לא יעזו יותר לירות ושהתגובה בעזה תהיה חזקה כמו בסוריה, על כל ירי רקטות – תגובה חסרת פרופורציות. אנחנו סומכים על הדרג המדיני והצבאי וקוראים להם להעתיק את המדיניות הקשה כנגד הכוחות האיראניים בסוריה גם לעבר כוחות האופל בעזה, הנתמכים בידי האיראנים".

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.