מתקפה חסרת תקדים. צילום: דוברות עיריית שדרות

דוידי עולה להתקפה: "נתניהו נכשל יום אחרי יום בטיפול הביטחוני"

אחרי עוד לילה לא שקט בשדרות, ראש העיר דוידי תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו בצורה חסרת תקדים: "רק שני מקומות בעולם היו ערים אתמול בלילה – בוושינגטון ובשדרות"

אתמול בערב (ג') מדינת ישראל חזתה באירוע היסטורי של חתימת הסכם שלום והצהרת שלום עם איחוד האמירויות ובחריין. אבל כבר בלילה ארגון החמאס דאג להחזיר את תושבי שדרות למציאות העגומה עם מטחי ירי לעבר העיר לפנות בוקר.

היום (ד') התראיין ראש העיר אלון דוידי בתכנית הבוקר של ניב רסקין ויצא במתקפה חסרת תקדים על בנימין נתניהו. דוידי נחשב תומך גדול של נתניהו אך הפעם הוא לא חסך בביקורת נוקבת כלפי ראש הממשלה. "עשרות אלפי אנשים לא ישנים בלילה. בשנתיים האחרונות צה"ל חיסל רק מחבל אחד שירה רקטות לכיוון ישראל. זה עצוב ומבזה" פתח דוידי את דבריו. "זה אומר שמי שמנסה לרצוח את אזרחי ישראל ולפגוע בהם, מקבל חסינות אמיתית מהממשלה. אני מתבייש" תקף דוידי.

המצב הנוכחי אינו זר לדוידי, אך ניכר כי הפעם הוא מבקש תשובות אחת ולתמיד ומעוניין בפיתרון אמיתי ולא בפלסטר או הסדרה שלא באמת תחזיק מעמד. "אני רוצה להגיד לראש הממשלה בצורה הכי ברורה – אנחנו תומכים בך וחושבים שאתה מדינאי גדול, אבל אתה נכשל יום אחר יום במה שקורה בעוטף. אם המדיניות שלך היא לקחת אותנו כבני ערובה במלחמת ההתשה שלך מול הפלסטינאים, "תהיה גבר" ותגיד לנו את זה בצורה ברורה".

הראיון המלא מתוך "חדשות הבוקר עם ניב רסקין":

 

לכתבה הבאה:

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.