יום רביעי , 3 יוני 2020

בשורה לבעלי העסקים בשדרות: העירייה תתעדף עסקים מקומיים

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ממשיך להוביל את מדיניותו לגבי העדפת בעלי עסקים מקומיים במכרזים ובמתן שירות לעירייה. דוידי הנחה את מנכ"ל העירייה להקים ועדה מקצועית שתביא את המלצותיה בנושא לישיבת המליאה הקרובה. 
לאחר שהצהיר על כך מספר פעמים ובכמה הזדמנויות ואירועים, ישב ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, עם הגורמים המקצועיים בעירייה כדי לדון באישור החלטה חשובה במליאה שמגשימה את חזונו מזה שנים: לתעדף בכפוף לחוק בעלי עסקים מקומיים ובכך ליצור עוגן כלכלי לעסקים ולתעסוקה בשדרות. החלטה זו משתלבת עם המגמה החיובית של ההתחדשות והבנייה בכל חלקי העיר, זאת לצד טיפוח השכונות הוותיקות בהיקף נרחב של פרויקטים.
בכנס העסקים הגדול שהתקיים השנה במתנ"ס, הצהיר דוידי: "הנחיתי את מחלקת הרכש וכלל מחלקות העירייה לתת עדיפות לעסקים מקומיים בכל הזמנות השירותים שישנם בשדרות. נקים מאגר ספקים דיגיטלי שיעודכן מעת לעת ונעבוד איתו".
כעירייה בעלת מודעות ומעורבות חברתית גבוהה, רואה עיריית שדרות חשיבות בעבודה עם העסקים המקומיים, כאשר המטרה הינה לסייע לבעלי העסקים, ללמוד ולהתפתח  במטרה שיגיעו לכמה שיותר הישגים משמעותיים בפיתוח הכלכלי של העסק.
דוידי הנחה את מנכ"ל העירייה, טל טורן, להקים ועדה מקצועית שתכלול את גזבר העירייה, היועץ המשפטי ומנהל מחלקת הרכש, וזו תביא את המלצותיה בנושא תיעדוף עסקים מקומיים בפני חברי המליאה בישיבת מועצה שתתקיים בקרוב.
מאז שנפתחה מינהלת עסקים ותעשייה בעיר, ובשיתוף צוות "מעוף", עובדים במרץ לטובת בעלי העסקים ומציעים להם שירותים רבים, בהם הכשרות, סיוע ברעיונות להגדלת הרווחיות וההכנסות, מסלולי מימון וייעוץ מקצועי בהתאם לצרכים של העסק, הדרכות וקורסים במגוון תחומים רלוונטיים לבעלי העסקים. בנוסף, הוקם השנה פורום נשות העסקים ומוקמות מינהלות לעסקים הרבים בעיר.
בכך מקדמת העירייה מנועי צמיחה כלכליים, דואגת לטפח את המגזר העסקי ולעודד יזמות שתהווה הוספת מקומות תעסוקה לתושבי העיר. זאת בנוסף, לחממה ליזמות עסקית שעומדת להיפתח בקרוב ותיתן דחיפה משמעותית להתפתחותה הכלכלית של העיר.
ראש העיר אלון דוידי: "בעלי עסקים רבים מאמינים בעיר שדרות ומעוניינים לפתוח כאן את עסקיהם. בשדרות גם קיימים מפעלים רבים ומגוונים ואין סיבה ששירותים הניתנים בשדרות יילקחו ממקומות אחרים בארץ, ואנו, כרשות מקומית, נהווה דוגמה לגופים וארגונים אחרים".

לכתבה הבאה:

פועל כבן 50 נפגע ממלגזה במפעל ברחוב פריז בשדרות

נתנאל ג'רבי חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל שנפצע בגפיו התחתונות כתוצאה מפגיעת מלגזה תוך …

2 comments

  1. מפעל דנבר בשדרות: איך מקבלים מכרזים לאספקת צבעים, ציפויים, חומרי איטום

  2. צעד מבורך מאוד בהצלחה לכולם!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.