יום רביעי , 3 יוני 2020
צילום דיפוזיה פוטו

בעלי עסקים- עוד אין לכם אתר?

אם אתה עורך דין או איש עסקים, אם יש לך מה למכור או שאתה מציע שירות מיוחד, אתה מוזמן להקים אתר איכותי למען הציבור החרדי.

73% מהגולשים החרדים עושים קניות ברשת וגם גולשים לאתרי חדשות. בעיקר כיכר השבת. זה הזמן למשוך לקוחות חדשים ולעשות שיווק דיגיטלי. הכול בתנאי שאתם עושים את זה עם סוכנות דיגיטל מקצועית

אין ספק שהעולם הדיגיטלי השתלט על החיים של כולם. הטכנולוגיה המפותחת שלו,  העדכניות המהירה בזמן אמת, העניין שגולשים מוצאים בכל מיני אתרים וגם חיפוש אחר מידע, מוצרים ורכישות און ליין הפכו גם לעניינו של האדם החרדי. 73% מהגולשים ברשת נכנסים כדי לעשות קניות.  מי שכבר הבין את זה, פתח אתר. אם יש לך איזה שירות מעניין או מוצר למכור, המקום הכי נכון לעשות את זה, הוא ברשת. כל מה שאנשים מחפשים היום עובר קודם כל, דרך שאילתה בגוגל. חברת גאו מדיה מזמינה בעלי עסקים להתייעץ אתה בקשר להקמת אתר או אתר חנות שיצליח לעשות עסקים טובים. נתוני המכירות מרקיעים שחקים ומסמנים את העולם הדיגיטלי כזירת המכירות המרכזית היום בכל התחומים, בכל העולם. אם אתם לא שם, אתם לא קיימים ובמילים אחרות- אם יש לכם מה למכור, הקימו אתר מכירות אצל סוכנות דיגיטל גאו מדיה ותראו איך העסקים שלכם מצליחים עוד יותר

עורכי דין חרדים- אתם חייבים אתר!

יש הרבה מאוד עורכי דין דתיים או חרדים וגם בעלי מקצועות חופשיים אחרים כמו רואי חשבון, יועצים פיננסיים ועוד. הדרך להגיע היום ללקוחות חדשים (שמחפשים דווקא עורך דין דתי למשל) עוברת גם היא ברשת. אתר משלכם יכול להציג אתכם, את הפעילות שלכם, ההישגים וגם לגייס לכם לקוחות חדשים. אין משרד עורך דין דתי או חילוני שלא רוצה לגדול, ואין אתר איכותי, שלא יעשה לכם שיווק מדויק. היום באינטרנט יש אפשרות להגיע לקהלי היעד המדויקים, זאת באמצעות כלים טכנולוגיים, מה שאומר שאם תבנו אתר וגם תעשו קמפיין שיווק בגוגל, תוכלו בהחלט לגלות כי יש כמה גולשים שמחפשים מזה זמן עורך דין דתי ממש כמוכם.

אולמי אירועים- אתר זה כלי השיווק הכי גדול שלכם!

חגיגות בעולם הדתי לא חסר החל מבריתות, בר ובת מצווה, אירוסין, חתונות, שבע ברכות ועוד. את כל אלה עושים באולמות קטנים או גדולים לבחירה. אם אתם בעלי אולם כזה, ראוי שגם יהיה לכם אתר שיציג את האולם שלכם, הן בתמונות ויזואליות והן בהסבר מתאים. אפשר לפרסם באתר גם את סוגי האירועים שאתם עושים, התפריט, המלצות של לקוחות. זה רק יכול לעשות לכם טוב ולהביא לכם לקוחות חדשים.

כל אגודה או ארגון דתי חייבים אתר מעולה!

גמילות חסדים בציבור החרדי, הוא עניין יום יומי. יש היום ברשת הרבה מאוד אתרים של ארגונים ועמותות, שהמטרה לשמה הם קמו, זה לצורך פעילות בתחום שלהם וגם גיוס כספים. אין דרך יותר טובה מפנייה אל הגולשים למען גיוס כספים, הפצת חזון העמותה והמטרות שלה, גיוס מתנדבים, עדכונים שוטפים לחברי העמותה ועוד. כך נוהגות היום הרבה מאוד עמותות וארגונים דתיים, ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף אליהם עם אתר מכובד ופעיל.

מרכז ללימודי תורה- גם חילונים מתעניינים!

כולנו יהודים, לא כולנו שומרי מצוות, אבל זה כבר עניין אחר. יש היום מגמה מאוד בולטת של התעניינות בכתובים ובתורה. שיעורי תורה מושכים אליהם היום לא רק דתיים אלא גם הרבה מאוד חילונים. גם דתיים וגם חילוניים. יש היום כמה וכמה מרכזים דתיים המזמינים אליהם גם חילוניים לשיעורי תורה והם ממוקמים במרכזי הערים הגדולות תחת שמות של "בית מדרש" ועוד. אנו רואים בהקמת אתר כזה מנוף לשיווק מוצלח של שיעורי תודה לכל המתעניינים, אירועים שמתקיימים במקום, והרצאות שונות. אתר כזה עשוי למשוך קהלים חדשים, להפוך מתעניינים לתלמידי תורה, ולהפוך את המקום הזה לבית של אמונה וחברותה.

נתונים מעניינים על משתמשים חרדים ברשת

איגוד האינטרנט ערך סקר שבדק את הרגלי השימוש של החרדים ברשת. מסתבר כי 49% מהם נוהגים לגלוש ברשת (לעומת 88% חילונים) הסיבה שבגללה יש אחוז כזה כמוך, נובעת כמובן מהמגבלה הדתית.40% מהגולשים החרדים ברשת עושים את זה באמצעות הסמארטפון שלהם או הטלפון החכם, 56% משתמשים רק במחשב ו-4.6% גולשים לרשת מהפלאפון.

אחוז הגולשים החרדים, הנו כמחצית מאחוז הגולשים בכלל, אבל מי שכן גולש מפגין בקיאות רבה. 87% מהם משתמשים באינטרנט כדי לשלם תשלומים ו- 73% עושים קניות. רק 24% מהחרדים המשתמשים ברשת גולשים לרשתות חברתיות -9% מהשנים ו-16% גברים. האתרים הכי מבוקשים על ידי החרדים הם אתרי תוכן חרדיים ופורטלים של חדשות, ובעדיפות הראשונה שלהם אתר כיכר השבת וכן אתרי רדיו.

דבר נוסף שאפשר לומר על הגולשים החרדיים כי לעומת החילוניים הם יותר ממוקדים ותכליתיים. הם גולשים ישירות לאתרי החדשות שהם מכירים או לאתרים אחרים המועדפים עליהם. עפ"י נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כל שנה נוספים משתמשים חדשים מקרב הציבור החרדי הרואים באינטרנט פוטנציאל עסקי, מסחרי וכלכלי.

לכתבה הבאה:

"בחודשים הקרובים נדע אם נשרוד והמסעדה תמשיך להתקיים"

מסעדת 'גרג' המצליחה במרכז מול 7 בשדרות פותחת שעריה ללקוחות והתקווה של הבעלים השותפים שמעון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.