יום חמישי , 6 אוגוסט 2020
שדרות בפארק, שכונת המגורים החדשה. הדמיה: באדיבות עיריית שדרות

12 בניינים חדשים בפרויקט מחיר למשתכן בשדרות

תנופת הבניה בשדרות מתחדשת ב-12 בניינים חדשים שייבנו בשכונת 'שדרות בפארק' במסגרת פרויקט מחיר למשתכן. השכונה שתיבנה, תיצור סביבת מגורים חכמה, ירוקה ועוטפת. ראש העיר, אלון דוידי: "אני רואה חשיבות גדולה שהדור הצעיר בשדרות יבנה כאן בית ויגדל פה את ילדיו".

משהו טוב מתרחש בשדרות בשנים האחרונות. שכונות חדשות מוקמות, מרכזי תעסוקה, מסחר ובילוי חדשים נפתחים, מכללת ספיר תופסת תאוצה ומושכת צעירים מכל רחבי הארץ, בתי הספר התיכוניים כובשים את המקום הראשון בדרום בזכאות לבגרות, תשתיות התחבורה משתדרגות ותחנת הרכבת החדשה הופכת את העיר לנגישה מתמיד.

תוסיפו לזה את הקהילה החמה והאיכותית של שדרות, וקיבלתם נוסחה מנצחת לסגנון חיים שהוא חלומה של כל משפחה בישראל. לא פלא שיותר ויותר משפחות בוחרות לעבור לשדרות ולהרגיש בבית.

268 דירות בפרויקט נמכרו לרוכשי הדירות במסגרת "מחיר למשתכן", מדובר בשכונה חכמה – שכונת "שדרות בפארק" – הצפון החדש של שדרות, שכונה המצטרפת למאות שכונות מובילות בישראל ובעולם המציעות לתושביהן סביבת מגורים חכמה, ירוקה ועוטפת.

השכונה החדשה מציעה למשפחות סגנון חיים מתקדם ועכשווי הכולל תכנון אורבני חכם, תשתיות חדשות ומתקדמות הכוללות תאורה חכמה, פינוי אשפה חכם ותשתית WiFi אזורית, שדרות רחבות, פארק משפחות ענק בשטח של 1260 דונם ושפע בוסתנים ושטחים ירוקים שיהוו כ-50% משטח השכונה.

כחלק מתפיסת המגורים המתקדמת, מתוכננת השכונה מהיסוד לספק לתושביה כל מה שמשפחה צריכה: גני ילדים ובתי ספר עצמאיים במרחק הליכה, גינות משחקים מושקעות, שבילי אופניים, פארק  התעסוקה "Green" שעתיד להפוך לאחד ממרכזי התעסוקה המתקדמים והדינאמיים באזור, כשבמרחק קצר מתחנת הרכבת ממתינים לכם מרכזי הבילוי, הקניות והעסקים השוקקים של העיר.

החברה היזמית הינה "ג.מ.נ" – חברה בעלת ניסיון רב בניהול ובנייה של מאות יחידות דיור, במגוון פרויקטים מצליחים ברחבי הארץ. היזמים מביאים אל הפרויקט תפיסת ניהול חדשנית ובלתי מתפשרת, השמה דגש על תכנון עכשווי המותאם למשפחה המודרנית, ירידה לפרטים ותכנון חכם, החוברים יחד ליצירת חוויית מגורים מושלמת.

הקבלן המבצע – חברת "גלעד מאי", שהינה חברה קבלנית בסיווג בלתי מוגבל (ג'5) המתמחה בביצוע והקמה של פרויקטים למגורים.

המיקום הגיאוגרפי של הפרויקט בשכונה, מעניק גישה נוחה לצירי התחבורה הראשיים – כביש 4, כביש 6, כביש 34, כביש 232 וכביש 333 הנסלל בימים אלה בגבולה הצפוני של השכונה, כמו גם גישה נוחה במרחק הליכה, למגוון קווי האוטובוס העירוניים והבינעירוניים ולתחנת הרכבת של שדרות, שיחברו במהירות ובנוחות למגוון יעדים ברחבי הארץ.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני רואה חשיבות גדולה בתרומה לדור הצעיר בשדרות שיבנה כאן בית ויגדל פה את ילדיו. לאחר מאמצים רבים הצלחנו להגדיל את כמות הזכאות לתושבי העיר לצד שיווק מאסיבי של הדירות. שדרות בפריחתה ובתנופת הבנייה שהיא נמצאת בה, היא התשובה הטובה ביותר לכל מי שיש לו ספק בכוחנו ובחוסן של העיר המיוחדת שלנו".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד תושב אילת שהקים בשדרות מעבדה לגידול סמים

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב אילת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.