יום חמישי , 9 יולי 2020
רצח שתוכן מראש. נדב בוחניק ז"ל.

תושב שדרות נעצר בחשד שהסתיר חשוד ברצח באשדוד

במשטרה אף חושדים כי החשוד המרכזי ברצח נדב בוחניק ז"ל הוסתר בדירה של תושב שדרות עד שנעצר.

הבוקר (ג') התירה המשטרה לפרסם כי את שמם של כל החשודים במעורבות רצח הצעיר נדב בוחניק שאירע בצהרי יום שני לפני שמונה ימים בעיר אשדוד. בין ששת העצורים, החשוד העיקרי במעשה, תומר אלפסי וכן תושב העיר שדרות בשנות הארבעים לחייו שככל הנראה לא חשוד במעורבות ישירה במעשה אך סייע בהסתרתו של אלפסי במשך מספר ימים. "החשד שלנו כי הבחור משדרות היה שותף מרכזי במנוסתו של החשוד ברצח" אומרים גורמים במשטרה שאף טענו בבית המשפט כי הוא הוסתר בדירה בעיר שדרות. "בחקירה הוא מכחיש שהבריח אותו מן הזירה, הוא הודה שהוא שהה אצלו ולא ידע שהוא חשוד ברצח".

כאמור, מקרה הרצח שזעזע את העיר אשדוד התרחש ביום שני שעבר בצהריים. על-פי הידוע, הנרצח נדב בוחניק נסע ברכבו כאשר לפתע פגע בו רכב ככל הנראה במכוון. כשהוא יצא מרכבו שלף החשוד אלפסי סכין ודקר אותו למוות.

 זירת הרצח באשדוד. תושב שדרות חשוד בהחבאת החשוד ברצח. צילום: איחוד הצלה

פרמדיק מד"א דן בן ישי סיפר כי "כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה על המדרכה כשהוא סובל מפציעות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל פעולות החייאה וניתוח זעיר בשטח בניסיון להציל את חייו". הוא הוסיף כי "אחרי למעלה מ-40 דקות של פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן תרופות, הנשמות ועיסויים נאלצנו לקבוע את מותו".

אחד מבני משפחת הנרצח סיפר כי היה רקע מקדים למקרה  "הסכסוך בין נדב ז"ל לבין החשוד היה סיפור ידוע לכולם. אפילו ההורים של נדב ידעו מזה והאמא ליליאן אפילו דיברה עם האבא של החשוד ועם החשוד עצמו כשבוע לפני המקרה כדי לעשות סולחה אך החשוד סירב לסולחה ואמר לה שהוא ילך עד הסוף עם הבן שלה".

 

לכתבה הבאה:

המוקד הטלפוני של הגביה עובר לעיריית שדרות

במסגרת הרצון לתת מענה ייעיל בסוגיות שנוגעות באופן ישיר לרשות המקומית הוחלט להעביר את האחריות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.