יום חמישי , 28 מאי 2020

שני קשרים וחלוץ הוחתמו בשדרות

שלושת השחקנים: החלוץ אסי כהן, הקשרים דקל כחלון וצח זליגר ששיחקו אצל סגנית אלופת הליגה אשתקד הוחתמו. מגעים עם הבלם דור אלקבץ והחלוץ ניר נחום.

מכבי ציון שדרות עברה משלב המו"מ לשלב המעשי כשהשבוע החתימה שלושה שחקני רכש חדשים: מדובר בחלוץ אסי כהן  שבעברו שיחק במדי מכבי קרית גת בליגה א' ובעונה האחרונה היה מהמצטיינים של מכבי קרית מלאכי שהתמודדה על כרטיס העלייה עד מחזור הסיום, בנוסף, הוחתמו שני שחקנים משמעותיים נוספים של קרית מלאכי: הקשרים דקל כחלון וצח זליגר.

"שמח לחתום במועדון מסודר עם אצטדיון חדש ויומרות לעלייה , מקווה שיחד נצליח להביא את המועדון לצמרת הגבוהה" סיפר החלוץ כהן, "קיבלתי פנייה מהמאמן דורון ממן , מאמן שאני מאוד מעריך ואימן אותי בעבר, הבנתי כי יש פרויקט חדש בקבוצת הכדורגל בעיר , פרויקט אשר כולל אצטדיון חדש וקבוצה בעלת יומרות ורצון להתברג בצמרת הגבוהה ואף לעלות ליגה , החלטתי כי זה הזמן להמשיך הלאה ולנסות לעזור לקבוצה להגשים את המטרות, שמח מאוד שחתמתי ומאחל לנו בהצלחה".

אסי כהן, חלוץ

בתוך כך, במועדון מספרים כי שחקנים רבים שמו לב למהפכה שמתוכננת בקבוצת הכדורגל זאת כחלק משאיפותיו של ראש העיר אלון דוידי להוביל את הקבוצות הייצוגיות לליגות גבוהות. "אם בעבר היה קשה לגרום לשחקנים לבוא לכאן, הפרסומים על האצטדיון החדש והתנאים ששחקנים מקבלים ומוסר התשלומים וכמובן השאיפות בצמרת גורמים לשחקנים לרצות להגיע" אומר המאמן ממן. "אני חושב שאפשר בהחלט לבנות קבוצה חזקה וטובה. אני יכול לומר שאני משתדל לבחור בפינצטה שחקנים שיתאימו הן מקצועית והן חברתית שזה לא פחות חשוב. אני רוצה ששחקנים שיבואו לשחק בשדרות ישקיעו וייתנו המון מעצמם לספק את הסחורה ולהוביל את הקבוצה להצלחות".

דקל כחלון, קשר עושה משחק

מלבד שלושת השחקנים שהוחתמו, הקבוצה ממשיכה במגעים עם שחקנים נוספים. השבוע התקיימה פגישה עם החלוץ ניר נחום שחקן מהליגה הלאומית. מבחינת המאמן ממן מדובר בשחקן "שובר שוויון" אולם בשלב הזה במועדון לא יכולים להתקדם איתו בשל העלויות הגבוהות מדי. ביום רביעי בערב נפגשה הקבוצה עם שחקן בכיר נוסף והוא הבלם דור אלקבץ שהיה שותף אשתקד לעלייה של בית"ר נורדיה ירושלים לליגה א'. השחקן כבר היה בדרך לאשדוד אך אם יגיע להבנות יחתום בשדרות. כתבנו מוסיף כי שחקן נוסף איתו הגיעה הקבוצה להבנה  הוא המגן דניאל סגלוביץ מעירוני אשדוד. השחקן שדרש סכום נמוך יחסית וממן החליט להחתימו כחלק מהרצון לבנות סביב השחקנים המנוסים שחקנים צעירים ומוכשרים.

צח זליגר – קשר אחורי.

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.