יום ב' | 7.6.21 | 18:21 | צילום: תיעוד ידידים

שדרות: בן שנתיים ננעל רכב, כונני ידידים חילצו אותו בשלום

סמוך לשעה 16:21 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו ברחוב נחל דולב בשדרות.

שי סופר, מנהל מוקד דרום, שרית מכלוף ברששת, אחראית מתנדבים סניף אשקלון, ובועז צברי, כונן סניף שדרות, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

שי מספר: "הייתי בעבודה במשרד מול המחשב, לקראת פגישה, כשקפצה הקריאה ביומן המוקד. עוד לפני שיצאה לקבוצת החירום, רצתי מיד לבית לקחת את הרכב. הרחוב נמצא בקצה השני של שדרות, אבל הגענו שלושה כוננים תוך 2-3 דק'. הילד היה קצת לחוץ, אבל חיוני ועירני. שרית ובועז התחילו בפעולות פתיחה מצד אחד ואני מצד שני, ותוך פחות מדקה הילד חולץ מעט מזיע אבל בריא ושלם, לשמחת ההורים. בועז, שבהכשרתו משמש כחובש רפואת חירום, בדק אותו. מבירור שעשינו, האבא שם את הילד עם המפתח אצלו, והוא נעל את עצמו. אנחנו מזכירים את כלל המפתח ושלא לתת לילד את המפתח לידיים. האמא אמרה לבועז שכל המשפחה שלה מתנדבת ברחבי הארץ ושהיא שמחה שגם פה בשדרות יש ידידים. לפגישה אמנם קצת איחרתי, אבל הבינו שזה היה יותר חשוב".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור על "כלל מפתח" ושלא לתת לילד את המפתח לידיים מחשש לנעילה • בעת נעילה צרו קשר עם המוקד במספר 1230 ללא כוכבית.

About אורי גבאי

Check Also

נתיבות: בת 14 נפצעה בינוני כתוצאה מפגיעת רכב פרטי

 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב נווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.