יום חמישי , 28 מאי 2020

ריטה תגיע לשדרות להופעה לרגל יום האישה

אירועי יום האישה הבינלאומי יצוינו בשדרות באירוע מרכזי במתנ"ס בהשתתפות ראש העיר אלון דוידי, סגניתו יהודית אוליאל-מלכה ויועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה טובה מלכה. בשיאו של הערב יתקיים מופע של הזמרת ריטה.

יום האישה הבינלאומי מצוין מידי שנה ב-8 במרץ. ביום שלישי, ה-6 במרץ, החל מהשעה 19:00 ועד 22:00 מוזמנות נשות העיר שדרות למתנ"ס החדש, שם יוכלו ליהנות מדוכני מכירה, בר קינוחים עשיר וחלוקת שי לכל משתתפת. שיאו של הערב במופע של הזמרת הגדולה מכולן, ריטה במופע "ניסים שקופים".

יכבדו את הערב בנוכחותם ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל ויועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, טובה מלכה. כמידי שנה, גם השנה תכבד את הערב בנוכחותה רעיית ראש העיר, נורית דוידי, שתישא דברים בפני קהל הנשים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני רואה חשיבות רבה בקידומן של נשים לתפקידים בכירים ולמעורבות בחיים הציבוריים בישראל בכלל ובשדרות בפרט. אני קורא לנשות העיר להוסיף ולגלות מעורבות פעילה בנעשה בעיר. אמשיך לפעול לקידומן של זכויות הנשים בחברה."

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל-מלכה, המשמשת גם כיו"ר נעמ"ת במרחב אשקלון: "הערב הזה מסמל, מלבד החגיגות, את מאבקן של הנשים ברחבי העולם לשוויון הזדמנויות וזכויות בעבודה, במשפחה ובחברה. למרות ההישגים ומגמת השיפור, עדיין יש פערים מגדריים והנשים עדיין נאבקות על צמצומם בתחומים השונים. אמשיך להיאבק למען צמצום פערי השכר בין גברים לנשים, נושא עליו אני שמה דגש רב בעבודתי. אני מזמינה את כלל הנשים לחגוג יחד איתנו".

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.