יום חמישי , 28 מאי 2020

ראש עיריית שדרות ביקר במפגש מידע למשתחררים של מרכז 'נתיבים'

דוידי לחיילים המשתחררים: "אני קורא לכם לבנות את ביתכם בשדרות. היום יותר מתמיד, שדרות הינה האופציה הטובה ביותר עבורכם לבניית עתיד מבטיח"

בשבוע שעבר קיים מרכז 'נתיבים' מפגש מידע לקראת סדנת חיילים משתחררים לחורף 2017. למפגש הגיעו 55 חיילי שדרות וראש עיר אחד שהגיע לברך, ללוות ולספר לחיילים למה הבחירה הטובה ביותר עבורם היא לבנות את עתידם בעיר.

אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "בדוח צה"ל, שהתפרסם החודש, פורסם כי העיר שדרות ממוקמת במקום הראשון באחוזי הגיוס מערי הדרום. אני גאה בכם על כך, גאה בהיותכם צעירים ערכיים התורמים למדינה ולחברה. כעת זה הזמן שלנו להחזיר לכם. אנו בעיריית שדרות, שמנו לעצמנו למטרה להעניק לכם, המשתחררים את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר להצלחה באזרחות באמצעות מרכז 'נתיבים' ".עוד הוסיף דוידי: "היום יותר מתמיד, עם שגשוגה והתפתחותה המואצת של העיר, הצמיחה הדמוגרפית והקמת השכונות החדשות לצד שיתופי פעולה אזוריים בין מעסיקים למוסדות ההשכלה הגבוהה, שדרות היא אפשרות נהדרת עבורכם לבניית עתיד מבטיח. אנו רואים בכם נכס יקר ואבן יסוד להתפתחותה של העיר".

מרכז 'נתיבים' הפועל בחסות המתנ"ס העירוני שדרות ומנוהל על ידי יגאל ברכה, הינו מרכז המסייע רבות לחיילים המשוחררים להשתלב בחיי האזרחות, לרכוש השכלה, לפתח קריירה ומעניק הכוונה למבקשים להשתלב בעשייה חברתית. במהלך סדנת החורף ילמדו החיילים על זכויותיהם ועל חובותיהם באזרחות. בנוסף, במהלך הסדנה מועברים לחיילים תכנים רבים בהם: הכנה לעולם התעסוקה, הכרות עם עולם ההשכלה הגבוה, מבחר השירותים המוצעים להם במרכז הצעירים לרבות ייעוץ והכוונה אישיים, שוברי הרשמה למוסדות לימוד, פסיכומטרי מסובסד, ייעוץ מלגות, כתיבת קו"ח והכנה למרכזי הערכה.

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.