יום ב' | 04.01.2021

ראש עיריית אופקים פתח את מבצע החיסונים של מכבי

מכבי שירותי בריאות פתחה בסוף השבוע האחרון את מבצע החיסונים באופקים, והיא ערוכה לחסן מאות מבוטחים מהעיר. בשלב הראשון יחוסנו אוכלוסיות היעד בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובהמשך ייפתחו החיסונים לכלל האוכלוסייה.

את מתחם החיסונים של מכבי בעיר חנך ראש עיריית אופקים, מר איציק דנינו אשר היה המתחסן הראשון מקרב מבוטחי מכבי, יחד עם מנהל מרחב אופקים במכבי, יוסף אמשיקשוילי. מתחם החיסונים ממוקם במחלקה נפרדת בסניף המרכזי של מכבי בעיר, שדרות הרצל 36, והוא יפעל לאורך ימות השבוע, כולל ביום שישי:ימי א'-ה':  8:00-19:00 יום ו' 8:00-12:00

ראש עיריית אופקים דנינו לאחר החיסון. צילום: שירותי בריאות מכבי

כדי להבטיח תהליך מהיר ונח, החיסונים יינתנו בקביעת תור מראש בלבד באמצעות המוקד הטלפוני, באתר או באפליקציית מכבי. לכל מטופל ייקבעו מראש שני תורים – למנה הראשונה ולמנה השנייה, שלושה שבועות לאחר מכן. רק מי שיקבל את שתי המנות ייחשב למחוסן מפני הנגיף.

ראש עיריית אופקים דנינו עם נציגי מכבי. צילום: שירותי בריאות מכבי

קרן שכטר אזולאי ראש מחוז הדרום במכבי שירותי בריאות: "אלו הם שבועות היסטוריים למדינת ישראל, ואנו נרגשים להתחיל במבצע החיסונים באופקים למען בריאות הציבור. אזור הדרום ערוך למבצע המורכב, בפריסה של 13 אתרים במחוז, בשביל להנגיש לציבור את ביצוע חיסוני הקורונה ככל הניתן. אני מאחלת בריאות שלימה לכולם, ויחד ננצח את המגיפה".

About אורי גבאי

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.