יום רביעי , 3 יוני 2020

קבלן שיפוץ מבנים בשדרות – 3 טעויות מהן תוכלו להימנע

אתם מתכוננים לקראת השיפוץ הגדול וברור לכם שאתם חייבים קבלן שיפוצים בשדרות לשיפוץ בניין שילווה אתכם לכל אורך הדרך. רגע לפני שאתם מקבלים החלטה גדולה כל כך, הנה 3 טעויות נפוצות וגם 3 דרכים טובות להימנע מהן.

שיפוץ בניין בשדרות עם קבוצת עידן – ודאו שיש ביניכם התאמה

אחת הטעויות הנפוצות בבחירת קבלן שיפוצים בהוד השרון או בכלל, נובעת מחוסר תשומת לב. אנחנו ממהרים לבחור בקבלן שמישהו המליץ עליו בחום למרות שלא בדקנו האם הוא מתאים גם לנו, באופן אישי. במילים אחרות, כשאתם בוחרים קבלן שיפוצים בהוד השרון, בתל אביב או בחיפה, ודאו שהוא מתאים לכם, ולא רק לאחרים. אם החבר הכי טוב שלכם שיפץ את המטבח שלו בסגנון מודרני אבל אתם משתוקקים לשפץ אמבטיה בסטייל כפרי יותר, רצוי לבחון פרויקטים שדומים יותר לשלכם, ולא לזה של החבר הכי טוב עם המטבח המשוכלל והחדש.

שיפוץ בניין חיצוני בשדרות – גוגל וגם המלצות של אחרים

סביר להניח שגם אתם מחפשים קבלן לשיפוץ חזיתות מבנים בשדרות, וזה מקום מצוין להתחיל ממנו. עם זאת, אנשים רבים ממהרים לבחור את מי שהאתר שלו הוא היפה ביותר או את מי שמופיע ראשון בתוצאות החיפוש. יכול להיות שזה הקבלן האידאלי עבורכם, אבל אלה לא השיקולים הרלוונטיים. שיפוץ בניינים השקיעו עוד כמה דקות של מחשבה, בדקו את תיק העבודות, קראו המלצות ונסו להבין מול מי אתם עומדים. רק כך תקבלו החלטה רציונלית יותר.

שיפוץ בניינים בשדרות עם המקצועים בענף עידן ביצוע – חיזוק אריחי שיש

הטעות השלישית היא גם הקריטית מכולן והיקרה מכולן. לא מעט בעלי בתים ממהרים לבחור קבלן שיפוצים לחידוש חזיתות בניין וחיזוק אריחי שיש בבניין  בשדרות בגלל הבטחות גדולות או מחיר נמוך במיוחד. יכול מאוד להיות שההבטחה הגדולה תתממש ואולי המחיר הזול-באופן-חריג אכן יצדיק את עצמו. עם זאת, שימו לב לאותיות הקטנות כשאתם חותמים על ההסכם, רק כדי לוודא שהמחיר לא יזנק בקצב מסחרר. שימו גם לב ליציבות הפיננסית של הקבלן שלכם, ואם הוא דורש מכם את מלוא התשלום מראש או חלק משמעותי מאוד לפני שפועל אחד נכנס אליכם הביתה, מומלץ לעצור ולחשב מסלול בפרויקט חיזוק אריחי שיש.

קבלן שיפוצים בהוד השרון – אז מה עושים?הטעויות הללו הן טעויות נפוצות, למרבה הצער, אבל בהחלט אפשר להימנע מהן. קבוצת עידן, עם ותק וניסיון בניהול פרויקטים ובעבודות שיפוץ קטנות וגדולות, וכחברה יציבה ומקצועית, היא שתבטיח לכם ראש שקט הרבה יותר כשאתם בוחרים קבלן לשיפוץ בניין בשדרות.

לכתבה הבאה:

"בחודשים הקרובים נדע אם נשרוד והמסעדה תמשיך להתקיים"

מסעדת 'גרג' המצליחה במרכז מול 7 בשדרות פותחת שעריה ללקוחות והתקווה של הבעלים השותפים שמעון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.