יום שני , 25 מאי 2020
מאמן מכבי ציון שדרות עופר טלקר. עדיין אופטימי. צילום: אורי גבאי

"צריך להשיג רצף ניצחונות כדי להבטיח מקום בפלייאוף"

מכבי ציון שדרות לא הצליחה גם בסוף השבוע האחרון לצמצם את הפער שעומד על 4 נקודות מהמקום שמוביל למשחקי הפליאוף העליון. בשישי משחק חוץ קשה באילת (12:45). המאמן עופר טלקר עדיין אופטימי:"קודם נצטרך לעבוד קשה כדי להגיע לפליאוף ושם הכל פתוח".

תשעה מחזורים נותרו לסיום העונה ומכבי ציון שדרות עוד רחוקה להבטיח את המקום שלה במשחקי הפליאוף העליון כדי להיאבק משם על הכרטיס השני לליגה א'. על פניו, היכולת הנוכחית לא תספיק כדי להיאבק כמו אשתקד על הכרטיס השני אבל אם השחקנים של עופר טלקר יגלו שיפור במשחקים הקרובים, ישיגו את הכרטיס לפליאוף, יש לקבוצה סגל מספיק איכותי. השאלה אם המאמן יצליח להביא את הקבוצה שלו לשיא בזמן הנכון.

בינתיים, החלק ההתקפי של שדרות לא מצליח כבר משחק שני ברציפות לכבוש שער וגם למאמן טלקר ברור שחייב לנסות אולי משהו אחר. החלוץ נתי זריהן עוד לא קיבל מספיק הזדמנויות אבל כבר במשחק נגד ב"ש אפשר היה לראות שהוא יודע לשחק עם הגב לשער כדי למשוך שחקני הגנה ולפתוח את המשחק בכדורים לצדדים. שחקן נוסף שיש ממנו ציפיות הוא גדיף וורקוט שקיבל את חולצת ההרכב אבל לא קיבל מספיק כדורים קרוב לשער כדי לייצור מצבי כיבוש. מה שכן, המערך ההגנתי גילה שיפור ופחות בלבול, השאלה כעת אם טלקר יחזור לשחק עם יופה והבלם החדש מגידיש שכן העובדה ששניהם משחקים ברגל שמאל הוכחה כבעייתית נגד דימונה. לא מן הנמנע שהוא ישחק עם השלושה: יופה, מגידיש וזלינגר.

מאמן שדרות טלקר בעונה שעברה בפליאוף. הקבוצה שלו עוד רחוקה להבטיח את המקום שם. צילום: אורי גבאי

כאמור, המאמן טלקר התייחס בשיחה עם 'דין וחשבון' לסיכויים של הקבוצה להציל את העונה דרך הפליאוף העליון. "אני חושב שיש מספיק נקודות בקופה והכל עוד פתוח במאבק על הפליאוף".
איך אתה רואה את מה שעוברת הקבוצה במשחקים האחרונים, חוסר מזל? חוסר ביטחון?
אני חושב שזה שילוב של 2 הדברים, זה התחיל בחוסר מזל, שגרם מידי פעם גם לחוסר בטחון, אנחנו עובדים כדי לשפר את זה ומקווה שנראה זאת כבר במשחק הקרוב".

אנחנו נמצאים בישורת האחרונה והקבוצה עדיין רחוקה מהפליאוף, מה צריך לעשות כדי שזה יקרה?
""קודם נצטרך לעבוד קשה כדי להגיע לפליאוף ושם הכל פתוח. כדי להגיע לשם צריך לייצר רצף ניצחונות כדי להבטיח את המקום שלנו בפליאוף. צריך להתחיל כבר מהמשחק הקרוב נגד אילת. ניצחונות מביאים ביטחון, עברנו כמעט את כל הצמרת ונהיה חייבים לייצר את הרצף במשחקים הבאים. עשינו רצף ניצחונות בסיבוב הראשון ואפשר לעשות זאת שוב".

ביכולת הנוכחית אתה חושב שיש עוד סיכוי לעשות משהו מהפליאוף?
קודם צריך להגיע לפליאוף, בכדי לעשות זאת צריך לתת יותר ממה שנתנו עד עכשיו, אני מקווה שכבר בשבת נצא לדרך חדשה, לקראת עליה ביכולת וצבירת נקודות, פלייאוף? המשחקים בפליאוף משחקי גמר גביע בכל משחק, והכל יכול לקרות, ברור שאם נגיע לפליאוף נאמין ונשחק עד הסוף".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.