יום רביעי , 3 יוני 2020

צעירי שדרות, מה צפוי לכם השבוע במרכז הצעירים?

מאת: ענבל בר-זאב

היי, כאן מרכז הצעירים שלכם בשיתוף פעולה עם "שדרונט ".  גם השבוע, נציג בקצרה מה קורה אצלנו במרכז, קרוב קרוב לבית שלכם.  נספר על קורסים, אירועים שווים, הטבות, מלגות וכל מה שחשוב לצעירים בשדרות. בנוסף, החבר'ה ממגזין 'דודא' שמו לכם כאן משמאל לוח אירועים שבועי, שלא תתבלבלו.

החיים בשדרות והסביבה יכולים להיות מאתגרים מעת לעת ונוכחנו לכך גם השבוע כשהחל סבב ההסלמה. למרות הכל בני ובנות הנוער המדהימים והמדהימות שלנו – החברים בסיירת מנהיגות נוער בחירום (בשיתוף מרכז חוסן בשדרות) יצאו ביום שלישי האחרון לשטח – הם הסתובבו בין בתי הקשישים בעיר, חילקו להם מטעמים, שאלו לשלומם ודאגו שלא ירגישו לבד במיוחד בזמנים המורכבים שאליהם אנחנו כבר מורגלים – שאפו על התרומה לחוסן העירוני. משדרות בהחלט תצא התורה.

ואם כבר תצא, אנחנו דואגים שגם על הכביש תהיה הכי טוב שיש. בקורס תיאוריה ייחודי שהתקיים  בחודש שעבר במרכז הצעירים, השתתפו שבעה פרחי נהיגה. רוצים לדעת כמה מהם עברו את מבחן התיאוריה? ברור שכולם! ממש בקרוב ייפתח מחזור נוסף. הקורס  מקיף ובמחיר מיוחד לצעירי שדרות, רק אל תשכחו לקחת אותנו לסיבוב כשתקבלו רישיון.

כדי שיהיה לכם לאן לנסוע עם הרכב המנצנץ שלכם, דאגנו לכם ליום חשיפה לקריירה בשב"ס, שמענו שמגייסים תקנים חדשים במחוז דרום, ואין מצב שלא יהיו שם נציגים משלנו. ההכשרה בשב"ס כוללת מיונים, גיבושון והכשרה – עברתם את כל זה? זכיתם בקריירה איכותית ומאתגרת עם תנאים של עובדי מדינה. אין לנו כאן מספיק מקום כדי לפרט לכם הכל, אז פשוט בואו, 7 באפריל, בשעה 17:00, אצלנו במרכז הצעירים.

צילום: מרכז הצעירים שדרות

וחשבתם שנדאג לכם לעבודה בלי שיהיה לכם בית לחזור אליו בסוף המשמרת? ממש בקרוב ייפתח מחזור נוסף של הקורס שהפך להצלחה מסחררת – "בית בונים נכון", בו יקבלו המשתתפים כלים לבניית בית, מרגע קניית השטח ועד לקביעת המזוזה. אם חפצה נפשכם בשקט, שלום בית וחסכון – זה הזמן לדבר איתנו, שלא תישארו בחוץ.

אתם יותר בעניין של השכלה גבוהה, אבל לא החלטתם מה בדיוק?  יש לנו הצעה גם עבורכם. מפגשים אישיים, עם עדי עמר, רכזת ההשכלה הגבוהה שלכם. יחד עם עדי תשבו, תדברו, תעמיקו, עד שתגיעו להחלטה הטובה עבורכם – מה ללמוד באקדמיה. אז אם ברור לכם שבשנה הבאה אתם צועדים עם לפטופ ושמחה בלב אל עבר האוניברסיטה אבל עדיין לא החלטתם לאיזה פקולטה תכנסו – בואו אלינו, עדי מחכה. ואגב, גם אחרי שתחליטו לא ננטוש אתכם, אנחנו הבית שלכם מכאן ועד…

עד שיימאס לכם.

לכתבה הבאה:

פועל כבן 50 נפגע ממלגזה במפעל ברחוב פריז בשדרות

נתנאל ג'רבי חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל שנפצע בגפיו התחתונות כתוצאה מפגיעת מלגזה תוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.