יום רביעי , 27 מאי 2020
פרויקט של גלעד מאי בשכונת שדרות בפארק החדשה

פרויקט גלעד מאי בשדרות ונתיבות מציג: "ביטוח קורונה"

חברת גלעד מאי המשווקת ובונה את פרויקט המגורים my שדרות בפארק ופרויקט my נתיבות השלב החדש, מציעה למעוניינים לרכוש דירה בתקופה הקרובה עם "ביטוח קורונה" – חבילת הטבות ואפשרות תשלום נוחה ללא סיכון. הכוונה היא לאפשר למתעניינים ברכישת דירה בשדרות או בנתיבות לבטל את עסקת הרכישה בטווח של עד חצי שנה מרגע החתימה, למקרה בו משבר הקורונה יגרום לרוכשים לוותר על הדירה וכן, התחייבות חוזית להשלמת הפרויקט ולמסירת הדירה בתאריך היעד (ללא "סעיף קורונה" שעשוי להיחשב ככוח עליון המאפשר דחייה). בנוסף, יינתן לרוכשים פטור מהצמדה למדד, שעל פי מירב המומחים צפוי לנסוק בתקופה הקרובה.

גלעד יפרח, מנכ"ל גלעד מאי: "אנו מודעים עד כמה רכישת דירה עשויה לעורר חשש בתקופה זו של אי וודאות. לכן, יצרנו מודל רכישה שיעניק לרוכשים שקט נפשי ויאפשר להם תחושת בטחון ".

בחברת גלעד מאי מדווחים על הצלחה גדולה עד כה בשיווק הדירות בשני הפרויקטים: בפרויקט MY נתיבות השלב החדש הכולל 10 בניינים ו336 יח"ד בסך הכל, בשכונת נווה שרון, נמכרו יותר מ 20 דירות חדשות בחודשיים האחרונים במסגרת קמפיין מצליח שבו שווקו דירות בסטנדרט אמריקאי עם תוספות ושדרוגים רבים.

בפרויקט my שדרות בפארק, כולל 606 יח"ד על פני 12 בניינים בני 9 כבר שווקו מעל ל80% מסך כל יח"ד בפרויקט – הדירות המשווקות לזכאי מחיר למשתכן ולשוק החופשי. בשל הביקוש הגדול לדירות ארבעה חדרים ששיווקן עומד להסתיים, מציעה גלעד מאי למתעניינים את דירות ה-5 חדרים שמחירן האטרקטיבי עומד על החל מ-1.065 מיליון ₪ . הדירות הינן גדולות ומרווחות בשטח של 125 מ"ר ו16 מ"ר מרפסת. גורמים בחברה מעריכים כי מדובר במחיר משתלם במיוחד בשל הפער הנמוך העומד על כ40,000 ₪ בלבד בין דירות הארבעה חדרים שלהן ביקוש גדול לדירות חמישה חדרים.

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.