יום שישי , 29 מאי 2020

פורים בשדרות – שמח ומבדח

שי ורועי ומופע "הופ ילדות ישראלית" הן רק חלק מההופעות הצפויות לתושבי שדרות בחג פורים הקרב ובא.

האירוע המרכזי יתקיים ביום ראשון, 12.3.17, חג פורים ויום חופשה בגנים ובבתי-הספר. ביום זה תתקיים מסיבת פורים לכל המשפחה בהובלת תנועות הנוער בעיר. האירוע יתקיים בשוק העירוני ויחל בשעה 9:30. במקום יהיו בובות ענק, מתחם ג'ימבורי לגיל הרך, עמדות יצירה, עמדת איפור, עמדת בלונים, מתנפחים ומתחם לנוער.

בשעה 10:00 יחל המופע של כוכבי הילדים שי ורועי – מופע השנה מבית היוצר של "הפסטיגל" ו"מותק של פסטיבל". בשעה 11:00 יחל מופע "הופ ילדות ישראלית" – מבית היוצר של ערוץ הופ! – שירי ילדות אהובים מאז ועד היום.

עוד קודם לכן, בערב פורים, מוצאי שבת, 11.3.17, החל מהשעה 20:30, יקיימו האגף לתרבות יהודית והמחלקה למסורת ישראל אירוע לכל המשפחה באולם הספורט "גיטיס" בעיר. את הערב תנעים תקליטיית "תרקוד" ויופיע אמן האילוזיות, שלומי בן-דוד. במקום יהיו מאפרים לילדים ולילדות, מתנפחים, דוכני מזון ובובות ענק. את האירוע יכבדו ראש העיר, אלון דוידי, חבר מועצת העיר והממונה על מסורת ישראל, דורון טקטוק, רבני קהילות, גבאי בתי כנסת ואישי ציבור.

באותו ערב, בשעה 21:00, מוזמן ציבור הנשים למסיבת פורים מיוחדת עם להקת "היהודיות" ו-D.J דאלי. את האירוע, שיתקיים באולם "צהלולים", מארגנים האגף לתרבות יהודית, בראשו של חבר מועצת העיר, אלעד קלימי, ועמותת "רעות". האירוע יחל בקריאת מגילת אסתר.

גם בני הנוער לא יקופחו וייהנו במסיבת פורים במתחם מרכז אתגרים, סמוך לסינמטק. תלמידי ז'-י' ייכנסו בחינם וייהנו מהופעות של מספר דיג'יים מובילים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "חג פורים הוא חג שמח, ילדים ומבוגרים הולכים מחופשים, מקיימים את מצוות חלוקת משלוחי מנות, אוכלים אוזני המן ונהנים מזמן האיכות המשפחתי. אני מזמין את כל תושבי שדרות לקחת חלק באירועים השונים וליהנות יחד איתנו".

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.