מבזקים
דוידי מלווה את ביתו לבית הספר

סוף סוף: כיתות ה'-ו' חזרו ללימודים

בהתאם להחלטת קבינט הקורונה ולאחר 67 ימים בבית, חזרו היום כיתות ה'-ו' לספסל הלימודים. בהמשך ייפתחו כל מוסדות החינוך ביישובים עם תחלואה נמוכה

בסוף זה קרה: הבוקר חזרו ללימודים כיתות ה'-ו לאחר יותר מחודשיים בבית. לפי החלטת קבינט הקורונה, התלמידים ישהו בקבוצות של עד 20 תלמידים וילמדו בשלב הראשוני לפחות שלושה ימים בשבוע. במקביל לכך, קבינט הקורונה החליט לאשר את המתווה של שר החינוך יואב גלנט ולהורות על פתיחה בהדרגה של כל מוסדות החינוך ביישובים עם תחלואה נמוכה. בהתאם לכך, תלמידי כיתות י'-י"ב ישובו לבתי הספר ביום ראשון הקרוב, ותלמידי ז'-ט' יחזרו ללימודים שבוע אחר כך.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התייחס הבוקר לחזרת תלמידי כיתות ה'-ו' לספסל הלימודים: "אני שמח שלאט לאט אנו חוזרים לסוג של שגרה חינוכית, כאשר תלמידים נוספים חוזרים ללמוד פיזית בבתי הספר, בקפסולות, ובהתאם להנחיות משרדי הבריאות והחינוך. עשינו מאמצים שהתלמידים ישהו כמה שיותר שעות בשבוע בבית הספר ובשאר הזמן ילמדו מרחוק. אנו שואפים וממתינים לחזרתם הצפויה בשבוע הבא של תלמידי י-י"ב ולאחר מכן של תלמידי ז'-ט'. אגף החינוך, מנהלי בתי הספר וכלל המורים, הצוותים וועדי הורים בקשר מתמיד כדי ליצור למידה מיטבית, לצד סיוע רגשי ואחר לכל תלמיד ותלמידה שיזדקקו לכך".

 

 

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.