יום שני , 25 מאי 2020
שמר שלמה, נקודת האור היחידה של נתיבות בהתקפה. צילום: אורי גבאי

"נצטרך להיות יותר רעים ולקחת נקודות אם צריך גם בשיניים"

מכבי עירוני נתיבות חזרה רק עם נקודה מקרב התחתית בלוד אחרי שהוליכה עד הדקה ה-86. כובש השער שמר שלמה ל'דין וחשבון: "תוצאה מאכזבת, נהיה חייבים לקחת את הנקודות במשחקים הקרובים מול היריבות שנאבקות למטה". בשישי משחק בית קשה נגד כסייפה (13:30).

המאמן השלישי העונה, אבי בוחבוט, טרם הביא את השינוי המיוחל למכבי עירוני נתיבות שעונה רביעית ברציפות נאבקת בתחתית הליגה לאחר שקרב התחתית ביום חמישי שעבר בערב מול הפועל לוד שמדורגת במקום ה-14הסתיים בשוויון 1:1, הקבוצה הנאיבית של בוחבוט שגם נותרה שוב בעשרה שחקנים לא הייתה רחוקה גם להפסיד את המשחק שהיה בידיים שלה עד הדקה ה-86. אומנם נתיבות בתום המחזור ה-21 הגדילה את הפער מהמקום שמוביל למשחקי המבחן לשלוש נקודות אבל היא רחוקה עדיין להבטיח הישארות כשלסיום נותרו 9 משחקים.

"האמת היא שבאנו מאוד מוכנים למשחק הזה, היה רצון גדול של כל השחקנים לחזור עם ניצחון, תוסיף את העובדה שיש מאמן חדש שהכניס הרבה מוטיבציה" מספר החלוץ שמר שלמה שכבש 7 שערים מתוך 11 שכבשה הקבוצה מאז הצטרף אליה במחזור ה-11. "במחצית הראשונה שיחקנו בהמון התלהבות והגענו להמון מצבים שלא נוצלו, בתחילת המחצית השנייה כבשתי שער יתרון, לצערי במקום להכריע את המשחק חזרנו אחורה, לא ביצענו את מה שהמאמן ביקש ופשוט ספגנו בדקות הסיום. תוצאה ממש מתסכלת כי הגיע לנו לנצח".

לדבריו של שלמה, הגעתו של בוחבוט הביאה רוח חדשה. "בסך הכל היה לנו חיבור מאוד טוב עם המאמן הקודם עמי ג'רבי ועשינו תוצאות יפות אבל אז באופן שאין איך להסביר הייתה לנו ירידה. אני כמובן לא נכנס להחלטה שלו לעזוב. הגיע מאמן חדש עם ניסיון שהכניס בנו המון אנרגיות ואני מאוד אופטימי לגבי ההמשך".

כאמור, שלמה הגיע לנתיבות בשליש השני של העונה אחרי שכבר הספיק להיות ב-2 תחנות נוספות העונה. בתחילת העונה לבש את המדים הכתומים של קרית מלאכי אבל כבר במחזור הראשון שהבין שלא בונים עליו עזב למ.ס ב"ש בה שיחק בכל המשחקים וכאשר איבד את המקום בהרכב קיבל את הפנייה מנתיבות והחליט להיענות לה. "שיחקתי במספר קבוצות בליגה, אם זה קרית גת בעונה שעברה, העונה קרית מלאכי וב"ש ואני חייב לומר שהגעתי למועדון מאוד מסודר שכייף לשחק בו, אין לי ספק שהמקום שלו לא במאבקי התחתית במיוחד שיש את כל התנאים שאין בהרבה קבוצות בליגה".

 שלמה. נהיה חייבים לקחת את הנקודות במשחקים הקרובים מול היריבות שנאבקות למטה. צילום: אורי גבאי

אחרי הניצחון בשדרות הייתה תחושה שאתם על דרך המלך?
"נכון, הניצחון בשדרות היה מאוד חשוב ונתן לנו דחיפה גדולה. גם במשחק נגד שיכון המזרח היינו שווים לפחות נקודה אבל היה חסר לנו מזל, לצערי במשחק הכי חשוב במעלה אדומים פשוט לא הגענו והפסדנו 3:0 שסיבך אותנו שוב למטה והוריד את הביטחון, כאחד שכבר התנסה במאבקי תחתית עם קרית בעונה שעברה, אסור להיות שאננים לרגע וכנראה זה מה שקרה לנו, זה לא שאנחנו משחקים גרוע וחוטפים תבוסות, גם מול ירוחם לא הגיע לנו להפסיד והפסדנו 1:0 קטן".

בשישי שוב מצפה לכם משחק בית קשה מאוד מול השנייה כסייפה?
"כמובן שאנחנו לא מוותרים על שום משחק מראש ונעשה הכל כדי להשיג תוצאה טובה אבל אני חושב שהמשחקים החשובים באמת יהיו אחרי המשחק הזה, מצפים לנו ארבעה משחקים מול קבוצות שנמצאות מה שנקרא בליגה שלנו, נהיה חייבים לקחת את הנקודות במשחקים הקרובים מול היריבות שנאבקות למטה כמו קרית גת, לאחר מכן צעירי רהט בבית, גדרה בבית ובית"ר יבנה בחוץ. אפשר לומר שהמשחקים האלה יכריעו את גורלנו".

להערכתך, ביכולת הנוכחית תצליחו לברוח מהפליאוף התחתון?
"אני מאמין מאוד בחברים שלי, מאמין גם במאמן אבי בוחבוט שלא ייתן לנו ליפול. נצטרך להיות יותר רעים ולקחת נקודות אם צריך גם בשיניים, אין לנו ברירה אחרת. אני מעריך שאם נשיג שלוש ניצחונות מתוך הארבע יהיה אפשר לברוח מעט מהאזור המסוכן, שוב זה יקרה רק בעבודה קשה ואני אופטימי".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.