מבזקים

מתחם ה'דרייב אין' של תנועות הנוער

תנועות הנוער 'בני עקיבא' ו'אריאל' יחד עם יחידת הנוער בעיריית שדרות, קיימו ערב קולנוע 'דרייב אין' במסגרת חודש ארגון של התנועה. המטרה היא להמשיך עם העשייה והפעילויות של תנועות הנוער בשדרות גם בזמן תקופת הקורונה

כמדי שנה מתקיימים חודשי ארגון, בהובלת יחידת הנוער שבהם מציגים את לב העשייה ופעילותם של תנועות הנוער בעיר. במסגרת חודשי הארגון תנועות הנוער מעלות מופע שמשלב את כישרונותיהם של החניכים יחד עם ערכי התנועה. כמו כן, השנה בשל נגיף הקורונה לא היה ניתן לקיים את המופעים המרכזיים ולכן החליטו על מתכונת שונה- הקרנת המופע במתחם 'דרייב אין' בעיר. כאמור, המופע התקיים  במהלך סוף השבוע האחרון. בנוסף, הגיעו למופע מאות מחניכי התנועות ומשפחותיהם,  ויחד הם בילו באירוע הדרייב-אין הראשון מסוגו עליו עמלו תנועות הנוער במהלך החודש האחרון.

סגן ראש העיר וממונה תיק חינוך אלעד קלימי התייחס למיזם: "יישר כוח גדול לתנועות הנוער היקרות שלנו על הרמת חודש ארגון מוצלח ואכן ניכרת ההשקעה הרבה שלכם. אני מאחל לכם להמשיך להיות  בתנועה ולעסוק בשליחות אמיתית".

ראש העיר, אלון דוידי: "אני גאה בתנועות הנוער האיכותיות והערכיות הפועלות בעיר ושמח על כך שגם בתקופה זו מצאו דרך יצירתית וראויה למעמד זה. אני  מקווה  שניפגש בשנה הבאה  במתכונת הידועה! הנוער הוא  דור העתיד שלנו ולכן אני מאחל לכם שתגדלו ותהיו הטובים ביותר. אני מודה לכל העוסקים מטעם יחידת הנוער באגף נוער וצעירים ולתנועות הנוער. יחד נמשיך לעודד עשייה בשדרות". 

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.