שבת , 30 מאי 2020

משטרת שדרות עצרה חשוד שגנב ממספר חנויות ו"איים" באקדח בחנות לחומרי בניין

תושב שדרות (46) פצח במסע גניבות על פי החשד עד שאתמול (ראשון) נעצר על ידי בלשי המשטרה שארבו לו סמוך לביתו. להפתעתם, החשוד לבש בעת מעצרו בגדים שנגנבו על ידו ושעליהם עדיין "זמזמים" שנועדו למנוע זאת. הוא הועבר לחקירה והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. צפו בוידאו.

בלשי המשטרה הצליחו אתמול לשים ידם על חשוד תושב שדרות לאחר שבשעות הבוקר היה מעורב באירוע בו התעמת עם עובדי עסק לחומרי בניין בעיר שהבחינו בחשוד מנסה לגנוב מהמקום. במהלך האירוע החשוד ככל הנראה שלף אקדח ואיים על אחד העובדים ואז נמלט מהמקום. כוחות משטרה שהוזעקו, החלו מיד בסריקות אחר החשוד תוך שפעולות חקירה ראשוניות הבהירו את זהותו. צוות בלשי המשטרה שהגיע אל ביתו של החשוד הבחין בו ברחוב וניגש לעברו ובתחקורו במקום סיפר לבלשים כי האקדח בו השתמש הנו אקדח פלסטיק שנמצא במכנסיו מאחור. כמו כן הבחינו הבלשים כי בכיסו של החשוד ישנו כלי חיתוך (קטר) וכי בגדיו של החשוד חדשים עד כדי שאפילו ה"זמזמים" שנועדו למנוע את הוצאתם מפתח החנות עדיין מחוברים אליהם.

 אקדח הצעצוע והפלייר שנמצאו ברשותו של החשוד. צילום: משטרת ישראל

החשוד הועבר לתחנת המשטרה לחקירה תוך שסמוך לכך התייצבו מנהלות שתי חנויות רשת שונות והגישו תלונות על הגניבה שבוצעה על ידי החשוד. בחקירתו מסר החשוד גרסתו ובסיומה נכלא וכאמור היום הוא יובא בפני בית המשפט שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.