יום ראשון , 23 פברואר 2020

מרכז חסד שדרות מחמם את החורף לקשישים

בצל מזג האוויר הסוער שפקד את ישראל ושדרות בפרט החליטו במרכז חסד שדרות להירתם למען הקשישים להתמודד עם הקור שפקד את מערכת החורף האחרונה.

כידוע, אוכלוסיית הקשישים מקבלת לאורך כל השנה סיוע ממרכז החסד שפועל בעיר מעל 20 שנה ונותן מענה רחב היקף, ארוחה יומית חמה בבית תמחוי, חלוקת סלי מזון, בגדים ואף מפעיל סניף של יד שרה להשאלת ציוד רפואי.
מרכז החסד שדרות מקום צנוע ביותר, כמעט שלא תשמעו על הפעילות שלהם "מעדיפים להשקיע את הזמן והכוח לציבור שזקוק לנו". מרכז החסד משתדל מאוד לעזור לא רק בתחום האוכל אלא בכל דבר שיכול להקל ולעזור לאיכות החיים של משפחות במצוקה בשדרות.

כאמור, כחלק מהפעילות הענפה והמצווה גדולה שהם עושים בעבור תושבי העיר הנזקקים הם יצאו במבצע חלוקת 500 שמיכות חמות ורדיאטורים למשפחות שאין ידם משגת.

"לצערנו עולה בכותרות בשנים האחרונות מקרים קשים של קשישים הקופאים מקור בביתם, לרוב העזרה מגיעה מאוחר מידי, העמותה שמה דגש על האוכלוסיה המבוגרת ועל ילדים ותינוקות שהיו זקוקים למוצרים כל כך בסיסים" מספר מנהל מרכז חסד אביחי עמוסי, "רוח ההתנדבות בעמותה מדהימה, מתנדבים מגיעים בכל זמן אפשרי כדי לעזור, לרוב מפנים זמן במיוחד כדי להגיע, מדובר במתנדבים שמגיעים במשך שנים במסירות גדולה כדי לסייע במה שצריך ,קבוצות שמגיעות דרך מסגרות כמו עבודה צבא בתי ספר גנים, חברים , לא מובן מאליו. מרכז החסד שדרות קורא לכם אנשי שדרות לקחת חלק ולעזור יחד לאחר, חשוב לציין שהעמותה פועלת ללא מטרות רווח "אנו זמינים לכל מצוקה ולכל בקשה"

לכתבה הבאה:

ליגה ב': שדרות חזרה לנצח, נתיבות השוותה בדקה ה-90

בעקבות הניצחון ואיבוד נקודות בקרב קבוצות הצמרת, צימקה שדרות את הפער מהמקום שמוביל לפליאוף העליון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.