יום שלישי , 14 יולי 2020
מפעל אוסם בשדרות. צילום:באדיבות חמ"ל

מפעל אוסם בשדרות: שלושה עובדים נדבקו בקורונה

במפעל אוסם מדווחים כי שני מנהלי ייצור נדבקו מאחד העובדים. שישה עובדים נוספים נשלחו לבידוד. חולה קורונה נוסף שהה בקופת חולים מכבי.

הדיווח של משרד הבריאות על חולה קורונה מאומת במפעל אוסם באזור התעשייה בשדרות עורר בימים האחרונים בהלה גדולה בקרב רבים מהעובדים תושבי העיר. בנוסף, עלה חשש באשר לעובדה כי מדובר במפעל לייצור מזון. היום (ב') בבוקר התברר כי שני עובדים נוספים נדבקו מה שהביא את הנהלת אוסם להוציא הודעת הרגעה באשר לחששות של הצרכנים.

"באחת ממחלקות המפעל נמצאו שלושה עובדים חיוביים לקורונה והעובדים שהיו עמם נשלחו לבידוד. במקביל בוצעו בקפדנות כל ההנחיות בתיאום עם משרד הבריאות והמחלקה חזרה לעבודה סדירה. חשוב לציין כי המוצרים בטוחים היות ונגיף הקורונה אינו שורד במזון מעובד או במזון גולמי ארוז".

בתוך כך, משרד הבריאות מעדכן על חולה מאומת ששהה בקופת חולים "מכבי" ברחוב אהבת ישראל 7 בתאריך ובשעה הבאים:

27/5/20 – 09:00-11:00
מבדיקה שערכנו עם משרד הבריאות נמצא כי החולה היה עם מסכה. עם זאת, אנשים שלא עטו מסכה ולא שמרו על מרחק של 2 מטר נדרשים להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך באתר המשרד
או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* / מכבי 3555*/ מאוחדת 3833*/ לאומית 507*.
אנו מזכירים לכם, כי על-אף ההקלות ופתיחת המשק, הקורונה עדיין כאן וחשוב מאוד להקפיד על ההנחיות: עטיית מסכות במרחב הציבורי ובמוסדות החינוך לפי ההנחיות, הקפדה על היגיינה ובעיקר שטיפת ידיים עם מים וסבון.
שמירת מרחק של 2 מטר בין אדם לאדם.

לכתבה הבאה:

הסוף לתעלומת המים? שדרות עוברת למדי מים חכמים

לכל תושב תהיה גישה מהטלפון הנייד למונה המים שלו וכך יהיה ניתן לשלוט ולבקר את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.