יום ראשון , 5 אפריל 2020
דוידי מצביע הבוקר בשדרות. למרות הכל- נתניהו.

למרות הביקורת: ראש עיריית שדרות למען בחירת נתניהו

בחודשים האחרונים אלון דוידי מתח ביקורת נוקבת על תפקוד נתניהו והיחסים קצת התקררו אבל זה לא מונע ממנו לפעול במרץ לבחירתו מחדש.

לאחר עוד סבב הסלמה התייצבו הבוקר תושבים רבים בשדרות בקלפי וגם הפעם על אף זאת לא נראה שמשהו הולך להשתנות באחוז התמיכה שמקבל הימין ובראשם הליכוד ונתניהו.

כזכור, בחודשים האחרונים ראש העיר אלון דוידי שהיה מצוי ביחסים מעולים עם נתניהו החליט שגם לו נמאס מהמצב הביטחוני והוא לא חסך בביקורת כלפי התנהלותו של ראש הממשלה. בהזדמנות אחת תקף בעקיפין:  "מי שצריך להתבייש בבוקר הזה הם ראש הממשלה, בני גנץ, ליברמן, בנט. כל המנהיגים האלו. במשך שנים אנחנו שומעים שרק הם יודעים את הפיתרון, רק אם ניתן להם הם ימצאו את הפיתרון. אז תתביישו לכם. מתעסקים כל הזמן בשנה רוטציה, שנתיים רוטציה, ומי יקבל את התפקיד הזה, ואיזו ממשלה תהיה, עם חרדים או בלי. מה זה השטויות האלה?".

בפעם נוספת, לאחר עוד סבב הסלמה כתב דוידי לנתניהו "אם לא תגיב, תוכיח בחוסר תגובתך שאתה נותן חסינות לחמאס ולג'יהאד". לביקורת הצטרף גם מי שכיהן כיו"ר סניף הליכוד בשנים האחרונים אופיר אסולין שהוזמן לאחר מכן לפגישה עם נתניהו.

מי שתפסה פיקוד על הובלת סניף הליכוד היא חברת העירייה עו"ד אלונה רבינוביץ.  אם תחילה היה נדמה כי דוידי המאוכזב ייקח כמה צעדים אחורה הרי שבימים האחרונים הוא פעל במרץ לבחירתו מחדש של נתניהו כי גם הוא הגיע למסקנה שעדיף שהשלטון יישאר בידי הימין. לאחר שביום ראשון שחרר סרטון מושקע שצילם ובו קרא לתושבי העיר להצביע פעם נוספת לליכוד, תזכורת אחוז ההצבעה בשדרות בכל מערכות הבחירות עמד על יותר מ-42%.

"זה תלוי רק בנו זה או ממשלת שמאל עם טיבי או ממשלת ימין חזקה בראשות נתניהו-צאו להצביע" אמר הבוקר דוידי לאחר שהצביע. צפו בדברים שאמר אתמול:

לכתבה הבאה:

גיליון סופ"ש של 'דין וחשבון' 839 לקריאה והורדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.