יום שלישי , 14 יולי 2020
תיכון גוטוירט בשדרות. צילום: אורי גבאי

חולה קורונה בתיכון גוטוירט בשדרות: 870 תלמידים לבידוד

אחד התלמידים שנחשף כנראה לחולה מאומת בן משפחתו היה במגע עם תלמידים שחלקם עם תסמינים של קורונה. בעיריית שדרות ומשרד החינוך הוחלט לא לקחת סיכון.

בהלה גדולה בתיכון גוטוירט בשדרות לאחר שעלה חשד כי אחד התלמידים שנחשף לקרוב משפחתו, חולה מאומת עלול להדביק תלמידים נוספים בבית הספר. מאז יום שישי נמצא התלמיד בבידוד אולם לפני כן מספר תלמידים היו איתו במגע, ארבעה מהם דיווחו כי הם לא חשים בטוב ועברו בדיקת קורונה. בשל כך, 870 תלמידי בית הספר וכן 110 מורים נשלחו לבידוד.

"הבוקר נתבשרנו על חולה קורונה מאומת מקרב קהילת ביה"ס.בהתאם להנחיית שר החינוך, אנו מבצעים החל מרגע זה מעבר של כלל קהילת בית הספר לבידוד ביתי עד ל-10/6" כתב מנהל תיכון גוטוירט אדי דגן להורים והתלמידים המודאגים, "נא להיכנס לאתר משרד הבריאות ולדווח על כניסה לבידוד – https://govforms.gov.il/mw/forms/QuarantineForExposees%40health.gov.il. בנוסף, עליכם ליצור קשר עם קופת החולים בה מבוטחים ילדיכם כדי לתאם מועד לבדיקה. לרשותכם, מוקד משרד הבריאות – 5400* וכן מוקד מידע ושירות לתושב שדרות – 8516*. נשוב להודיעכם בכל הנחיה חדשה ובאשר ללמידה מרחוק. למען הסר ספק, ילדיכם נדרשים להיכנס לבידוד מיידי.

בתוך כך, בעיריית שדרות פעלו כנדרש ובמהירות.ראש העיר, אלון דוידי, קיים התייעצויות בנושא הבוקר עם מנהל מחוז דרום במשרד החינוך, רם זהבי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, טל טורן, מנהל בית הספר, אדי דגן ויו"ר ועד ההורים, מישל דנינו. "משרד החינוך ועיריית שדרות עומדים בקשר רציף ושוטף עם כלל הגורמים הרלוונטיים ויעדכנו בהמשך ככל שיידרש" נמסר מהעירייה.

לכתבה הבאה:

הסוף לתעלומת המים? שדרות עוברת למדי מים חכמים

לכל תושב תהיה גישה מהטלפון הנייד למונה המים שלו וכך יהיה ניתן לשלוט ולבקר את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.