יום ג' | 05.01.21 | 16:00 |

הסוף לבהלת הנפצים בשדרות? המשטרה תפסה 2 נערים על מלאי גדול

בעקבות מבול של תלונות על תופעה שמעוררת בהלה בשדרות, נעצרו 2 נערים בחשד שעמדו מאחורי קולות הנפץ.

כפי שפורסם לראשונה אתמול (יום ב') כאן בשדרונט בעקבות בהלת הנפצים, פנה ראש עיריית שדרות אלון דוידי למפקד משטרת שדרות סנ"צ מאיר חכמון בבקשה לטפל במטרד החדש.

במשטרה נכנסו לעובי הקורה ותוך יממה הצליחו לאתר 2 נערים שהחזיקו כמות גדולה של נפצים. יש לציין כי כבר אתמול פורסמו בקבוצות ווטסאפ שונות תמונות של נערים שעל פי החשד פעלו מתוך שעמום גדול מתוך אחת מגינות העיר. לציין עוד כי קולות נפץ נשמעו לאחרונה גם בשוק הקמעונאי שם ככל הנראה החליטו דווקא אנשים מבוגרים להשתעשע עם הפרחת זיקוקים.

כאמור, הבוקר, הגיעו השוטרים לבתיהם של 2 נערים תושבי העיר, שברשותם אותרו נפצים מסוגים שונים ואקדח 'אייר סופט', שעפ"י החשד שימשו אותם בתקופה האחרונה ובהם התכוונו להמשיך להשתמש ברחבי העיר. הנערים עוכבו לתחנת המשטרה בליווי הוריהם להמשך חקירה.

סנ"צ מאיר חכמון: "הילדים, בני הנוער והמבוגרים שגדלו בעיר שדרות, מודעים ושותפים כולם לטראומות שנגרמו ועדיין קיימות נוכח הדי הפיצוצים, ואלו שבכל זאת בוחרים להשתמש באותם נפצים, עושים זאת לצערי בחוסר התחשבות תוך פגיעה ממשית בחיי תושבי העיר. כמי שאמון על שלומם וביטחונם, אני אמשיך לפעול ולמקד את עבודת השוטרים לאתר את אותם מחזיקי הנפצים ולפעול נגדם בכל הכלים שידרשו על מנת להשיב את השקט והשלווה לתושבים."

סנ"צ מאיר חכמון. צילום: דוברות משטרת ישראל

About אורי גבאי

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.