יום רביעי , 1 אפריל 2020
הבוקר בשדרות, מחאה על המצב הביטחוני. צילום: דביר סאסי

המחאה של שדרות: "נמאס להיות שקופים"

בעקבות המציאות הביטחונית החליטו מספר תושבים להפסיק לשתוק ולנקוט במחאה יצירתית. הבוקר הוצבו 120 כיסאות במרכז העיר לחברי הכנסת עם הזמנה אישית.

לא מעט כעס יש בקרב תושבי שדרות על המציאות הביטחונית, אחרי 12 סבבי הסלמה בשנה אחת כשהאחרון שבהם בערב שבת האחרון החליטו כמה מהתושבים ליזום מחאה יצירתית שאולי תעורר את נבחרי הציבור. "אנחנו כבר אחרי 2 מערכות בחירות ואין שום מענה אמיתי למצב שבו אנחנו חיים, יכול להיות גם שבעקבות תוצאות הבחירות שבהם נבחרי הציבור קיבלו תמיכה גורפת לוקחים אותנו מובן מאליו, הגיע הזמן להפסיק להתייפייף. אנחנו דורשים ביטחון" הגיבו תושבים למחאה הבוקר סמוך לרחוב ההסתדרות בשדרות.

120 כיסאות עם הזמנה אישית לכל חברי הכנסת. צילום: דביר סאסי

יוזמי המחאה הציבו 120 כיסאות פלסטיק שחורים עם שמות חברי הכנסת  כולל הזמנה אישית לבוא להתארח בשדרות ולהסביר לתושבים מדוע המציאות הזו נמשכת. "נמאס לנו שאנחנו צריכים לרדוף אחרי החכים כדי לקבל קצת פרטים על מצבנו, נמאס לנו לשמוע על הסדרות והפסקות אש מאלג'זירה" סיפר אחד מיוזמי המחאה, "נמאס עלינו המצב הזה, החלטנו להקים מייצג של הכנסת כאן בשדרות עם 120 כיסאות + 120 מכתבי הזמנה אישיים לכל ח"כ שיגיעו אלינו, ללילה אחד בממד לפני שהם מחליטים לחזור לשגרה או להיכנס לאיזושהי הפסקת אש עלובה".

לכתבה הבאה:

רב העיר נתיבות מתגייס למאבק בקורונה ושיגר לציבור אגרת מיוחדת

בעיר נתיבות עוקבים בדאגה אחר המתרחש בקהילות חרדיות גדולות ברחבי הארץ ועושים מאמצים גדולה בהסברה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.