פרויקט מבורך. צילום: אליסף מיארה

לא מה שחשבתם: המיגוניות בשדרות הופכות למשחק לכל המשפחה

המיגוניות בשדרות הפכו לסמל עצוב של העיר שדרות, עדות כואבת למצב ביטחוני קשה שלא נפתר כבר שנים רבות. בקרוב הן יהפכו למשחק חוויתי לכל המשפחה!

פעילות חדשה לכל המשפחה נמצאת כעת בשלבים אחרונים של ביצוע בפארק המוזיקה ע"ש מוסקוביץ' בשדרות: משחק ניווט באפליקציה אשר ייערך בין המיגוניות המפוזרות במקום, כשכל מיגונית מוקדשת למקום אחר בארץ. הפרויקט הוא מיזם משותף של עיריית שדרות והקרן לפיתוח שדרות, בביצוע האמן אליסף מיארה ובפיתוחה של חברת "יש לאן" למשחקי ניווט סלולריים.

מיזם לחיזוק הקשר בין שדרות לשאר הארץ. צילום: אליסף מיארה

 

המשחק יכלול 3 מסלולים לבחירה: חידות ושירים הקשורים למקומות או לאירועים, חידות ופסוקים הקשורים לתנ"ך ומסלול משולב עם מוטיב חוזר או משלים בכל מיגונית. בתום הרשמה קצרה, יוצגו בפני המשתתפים חידות שונות, שאלות ומשימות הקשורות בעשרות אתרים בישראל. בסוף הניווט יקבלו המשתתפים קישור לתמונות שצילמו במהלך המשחק. במשך הפעילות יתבצע מעקב בזמן אמת אחר הקבוצות המשתתפות, כשבסוף המשחק ניתן יהיה לקבל סיכום מדויק של התוצאות ולהכריז על המנצחים.

לא מה שחשבתם. צילום: אליסף מיארה

"המיזם יחזק את הקשר שבין שדרות לבין שאר המקומות ואתרי המורשת בישראל", אמר ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. "חשוב לנו שכפי שאנחנו רוצים ששאר אזרחי המדינה יכירו את שדרות ואת ההתפתחות הגדולה כאן, כך גם תושבי שדרות והמבקרים בפארק יכירו את שאר המקומות החשובים בארץ, אשר מהווים אבן יסוד בציונות וביהדות". "הפרויקט מהווה חלק חשוב בתהליך התיירותי שעוברת העיר", הוסיף המשנה לראש העיר והממונה על הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל אמסלם. "אנחנו בטוחים שהחוויה שיעברו המשתתפים תעשיר את הידע שלהם ותעמיק את הקשר שלהם לא רק לעיר שלנו – אלא גם לשאר המקומות. מדובר בצעד נוסף שימשוך לעיר מבקרים ותיירים אשר יציבו את כולנו על המפה".

המיגונית החדשה. צילום: אליסף מיארה

פארק המוזיקה ע"ש מוסקוביץ', אשר מתווסף לרשימה ארוכה של אטרקציות מושקעות בשדרות (כגון פארק הילדים, פארק קנדה, המשחקייה שעוברת שיפוץ, שביל אופניים שיוקם ועוד) כולל בין היתר מגרשי ספורט ענקיים, אגם מים, מתקנים אתגריים (בעתיד יכללו גם מתקני נינג'ה ישראל) ומצפור יפהפה הצופה על העיר.

 

לכתבה הבאה:

שעתיים לתוך הסגר: הנחיות לא ברורות ובלבול עצום

בזמן שבממשלה ממשיכים לריב על הגבלות נוספות, בשעה 14:00 החל הסגר הכללי ברחבי המדינה שיימשך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.