יום שלישי , 26 מאי 2020
ח"כ עמיר פרץ. ניסה לסייע לבני המשפחה מרחוק. צילום: איציק קנטי

בני משפחה של ח"כ עמיר פרץ במרוקו נפטרו מקורונה

בני משפחתו של ח"כ משדרות שחיים במרוקו נדבקו בנגיף. לאחר שאיש העסקים ארי פרץ נפטר התבשר ח"כ פרץ כי גם אימו של ארי הלכה לעולמה.

טרגדיה במרוקו: שני בני משפחת פרץ שנדבקו בקורונה הלכו לעולמם,הבוקר התברר כי מדובר בקרובי משפחה של ח"כ ויו"ר העבודה משדרות עמיר פרץ שקיבל בעצב את הידיעה. בעבר כשפרץ ביקר במרוקו הוא התארח אצל בני המשפחה שנפטרו מהנגיף.

“בתחילת השבוע התבשרתי בכאב שאחד מבני משפחתי הצעירים והמצליחים במרוקו, ארי פרץ, בנם של אמיל וסימון שחיים בקזבלנקה, נידבק בנגיף הקורונה בגיל 52 ושוכב בבית חולים מורדם ומונשם״, אומר ח״כ פרץ, ״באופן מידי ביקשתי לחבר את דוקטור איציק קרייס, מנכ״ל תל השומר, שחיבר את ד״ר יעל חביב שיצרה קשר עם בית החולים בקזבלנקה ובדקה את רמת הטיפול, היא בישרה לי שארי מקבל את הטיפול הטוב ביותר אך מצבו קריטי״.

״ביום חמישי התבשרתי כי הוא הלך לעולמו, פטירתו הייתה כרעם ביום בהיר ברחבי מרוקו כולה, בקהילה היהודית סיפרו על תרומתו והסיוע שנתן לאוכלוסיות חלשות – יהודים וערבים, גם ראשי המדינה ונציגים מחצר המלך התקשרו אליי כדי להביע צער והשתתפות באבל ואכן יש סיבות טובות לכך כי ארי היה איש עסקים מצליח בקנה מידה משמעותי ועסקיו התפרסו במרוקו, במדינות שכנות ועד לפריז שם משתכנים שניים מילדיו. היום התבשרתי שגם אימו, סימון, נפטרה מבלי שיודעת על מותו של בנה שאותו תפגוש במרומים. אבי המשפחה, ימין, עדיין שוכב בבית החולים וכולנו מייחלים לבריאותו. יהי זכרם של ארי וסימון ברוך ונשמתם צרורה בצרור החיים ונתפלל כולנו כי שאר בני המשפחה ובראשם אב המשפחה יבריאו ויחזרו בשלום לביתם״.

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.